Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Aki a legnagyobb hulyeseget...

Aki a legnagyobb hulyeseget irja az kap egy zold kezet?

Figyelt kérdés
Hadd halljam ! xD
2012. júl. 18. 15:52
1 2
 11/17 anonim válasza:
Az Hogy Gyik-en Paliznak :DD Igazi Hülyeség ;D
2012. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy zombi a kenyérpirítómmal dugott! :O
2012. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Terence Hill 25x elszámolt a végtelenig, álmában, éjszaka, meggyulladt hangyák között, amit Bud Spencer gyújtott meg a nagyítójával, miközben azt a hagymásbabot ette, Amit Chuck Norris csinált neki 1934-ben!
2012. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok Menyus!
2012. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Humu humu nuku abuvaa-aaaaaaa humunuku kukuk
2012. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hakuma natata
2012. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bementem a cipőboltba, vettem egy kígyót, megmart, meghaltam, feltámadtam, rájöttem, hogy csak egy műkígyó, fogtam egy tömör műbogarat, beletettem a hasába a kígyót, aztán kiderült, hogy élő bogár, majd kikúszott belőle a kígyó, megmarta a bogarat, meghalt, eltemettem, két hét múlva zombiként előmászott, a kígyó megette, szétrobbant a kígyó, eltemettem, nem lett zombi, a bogár megevett egy élőcsigát, lassú lett tőle, véletlenül hozzáért egy nyílmézegbékához, meghalt, nem temettem el, de a nyílméregbéka csókolózott az egyik fajtársával, ezért mindkettő meghalt, én újra elmentem a cipőboltba, kérdezték, hogy jó volt-e a cipő, én kérdeztem, milyen cipő, mondták, egy hónapja vettem, műbőr, kígyómintás, mondtam, hogy az egy igazi kígyó volt, mire ő a telefonhoz kapott, kijöttek a mentők, mondtam hogy téves, leszidták az eladót, elmentek, én hazamentem, és boldogan éltem, míg meg nem haltam. Ja, hogy még élek? Akkor mindegy!
2014. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!