Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol tudom ilyen betmennek...

Assurbanapli kérdése:

Hol tudom ilyen betmennek kiképezni magam?

Figyelt kérdés

már régen láttam a filmet és teccettek a betmenes cuccok és gondoltam h valami ilyennel akarok majd foglalkozni, ha befejeztem az iskolákat

tudtok ilyen helyet Kiskunhalas, vagy legaláb Kiskunmegyében


2012. júl. 5. 21:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Orbántól nem fogsz kapni egymillió forintot és egyébként is amíg össze nem jönnek a dolgok ajánlom figyelmedbe a Magyar helyesírás szabályai könyvet. Ja és ilyen batmanes szak nincs az egyetemen.....de ha lenne is nem hiszem hogy felvennének...szóval....ennyi.Max egyébként valamilyen tervezői szakra tudnál menni....
2012. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
akkor meg gyurcsánjtól, vagy tongyántól, tökmind1 csak mongyatok már valami értelmeset, mer rohttul nem vadjtok vitszesek! fölteszek egy nornális kérdét és enyi fazzságot összehordtok itten, pedig nornális kérdést tetem föl
2012. júl. 6. 14:16
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát szerintem te magad nem vagy normális és egyébként is először tanulj meg helyesen írni.... utána foglalkozz ilyenekkel....és az egyetemmel is.
2012. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
te haggyjál mán nemigaz, nem vagyok kiváncsi a redvás pofádra, valami értelmes választa nyomjon má valaki elegem van
2012. júl. 6. 16:40
 15/22 anonim ***** válasza:
Először is neked kéne valami értelmes kérdést feltenned és csak utána lehet valami értelmes választ adni rá...
2012. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mit szívtál??
2012. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
baxdmeg a véredet, denevér vagyok
2012. júl. 10. 08:07
 18/22 anonim ***** válasza:
Jász NKSZ megye még belefér? [link]
2012. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

de ez nem is magyarország, valami redvás jász cucc, én nem tok idegen nyelveket baze

elegem van atetves szomszéd országokbal, szte ezek mekkora területet kaptak triatlonkor belőlünk?

2012. júl. 10. 13:37
 20/22 anonim ***** válasza:

Na de ha betmen akarsz lenni, akkor minden nyelvet tudnod kell.

Így nem lesz meg a pontszámod, nem kerülsz be, és csak egy átlagos denevér maradsz - szívás.

2012. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!