Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valóban meg szeretnél ölelni?

Valóban meg szeretnél ölelni?

Figyelt kérdés
beszéltem egy barátnőddel és elmondta mikor a múltkor dumáltatok és mondtad neki többek között hogy mennyire meg szeretnél ölelni..:) az a helyzet hogy szerintem is nagyon helyes vagy, kedves, és csini is amúgy :) és ha gondolod...szóval csak nyugodtan bármikor megölelhetsz :))
2009. jún. 26. 22:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy milyen nemű (vagy van-e egyáltalán neme), én emg akarlak ölelni. *-*

Naaaa? *-*

2010. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

nem dehoogy

xd

csak ő mindig E betűket hall

éncsak azt mondtam neki

h szeretnélek

megölllllniiiiiixd

2010. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Hülye libe vagy. tudod? Multkor még egy f*aszfelynek neveztél, és azt mondtad úgy nézek ki, mint egy girhes ló!

furdújá fel!

2010. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
lemardtam..:D de különben most épp egy nagyölelésre van szükségem és a lenor illatára:D:D
2010. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Bakker először azt olvastam, hogy "Valóban meg szeretnél ölni?" xDD Amúgy persze, mármint ölelni :D
2010. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Valóban meg szeretnél ölni?

én ezt olvastamXD:D

2010. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

XD

ez jó volt:D

látom nem csak én olvastam félre:D

2010. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!