Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most akkor én nem vagyok...

DownDownDown kérdése:

Most akkor én nem vagyok normális? :S 14/F

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy most leszek 14,és még nem próbáltam a cigit,nem ittam alkoholt,és nem idegelem ki a tanárokat az órákon ://// jó iskolába járok és gondolok a jövőmre,hogy akkor jobb legyen az ország helyzetéhez képest.:( Ebben a korban a fiatalság nagy része már vagy krva,vagy cigizik és piázik :/ MOST AKKOR ÉN NEM VAGYOK NORMÁLIS?KILÓGOK A SORBÓL :((((( 14/f /tisztelet a kivételnek:D/

2012. ápr. 19. 23:05
 1/10 anonim válasza:
100%

Te sem gondolhatod komolyan... persze, hogy normális vagy, nem kell mindig beállni a sorba van is egy mondás erre: Ma úgy hívod "stréber", 10 év múlva pedig úgy, hogy "főnök"!

Mindenki úgy legyen boldog, ahogy neki jól esik, ha gondolsz a jövődre az meg nagyon jó. Én pl elb*sztam a gimit mert nekem volt a legnagyobb szám :) de az egyetemnek új lappal indítottam mert rájöttem, hogy "széllel szemben nem lehet hugyozni" A tanárok úgyis mindig erősebbek...

Tehát jól teszed, alapozd meg a jövőd, és bulizz, és dőlj hátra akkor amikor már ez megvan, persze nem kell minden halál komolyan venni.

A cigi meg szar, ne szokj rá... én a társaság miatt tettem és a mai napig bánom!

Jó legyél! ;)

2012. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen még ne is tedd :D


Inkább maradj olyan amilyen, alkoholos időszak úgyis eljön, és azt is lehet kultúráltan, pl beültök haverokkal egy sörre egyetem után, ilyesmi, és sokkal jobb mint leinni magad a sárga földig.


A cigi meg egy felesleges dolog, egészségtelen, drága, és végképp semmi értelme, az égvilágon semmit nem vesztesz vele hogy nem próbálod ki.


Az meg fasza dolog hogy gondolsz a jövődre, akik isznak-cigiznek pont ezt nem teszik. Nálunk is ez volt, aztán utólag meg sírtak hogy jajj de jó nekem hogy egyetemre járok, ők meg minimálbérért melóznak...erre kb annyi a válaszom: "te választottad".

2012. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy újabb emberke, akinek még van esze és nem érti, miért ilyen a világ.


Röviden: magas ívből tojd le, mit mondanak és csinálnak a többiek. Örülj, hogy neked agyad van, nekik meg nincs. Inkább legyél most kívülálló szürke egér, mint később kiégett, lecsúszott emberi roncs!

A cigi baromság, kipróbálni ki lehet, de ne szokj rá, mert drága, egészségtelen, büdös és fölösleges: nem ettől leszel menő.

Az italt mértékkel lehet fogyasztani, azzal nincs baj. Ha ünnepekkor vagy buliban megiszol egy pohár bort, az totál rendben van.


Egy a lényeg, találd meg az egyensúlyt. Járj el szórakozni a barátaiddal, kapcsolódj ki, mert nem csak tanulásból áll az élet, de figyelj oda a jövődre továbbra is. Arany középút! Aki folyton csak tanul és sosem engedi ki a gőzt, legalább olyan idegroncs felnőtt lesz, mint aki szétszívja az agyát!


Ja és ha majd néhány év múlva jó munkád lesz vagy sikeres cégvezető leszel, na attól leszel menő. Akkor majd a sok "menő" néz, hogy amíg ők gürcölnek kevés pénzért, neked jó fizetésed van.

2012. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kockáknál ez teljesen normális!:)
2012. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat,csak kíváncsi voltam a ti véleményetekre :D


hmm..utolsó :) tudod,focizok,minden nap edzésem van,és a gépnél naponta max. 3órát ülök,és azt se world of warcraft-al töltöm,hanem beszélgetek fészbúkon vagy más helyeken :D szóval szerintem egyáltalán nem vagyok kocka:D

2012. ápr. 21. 11:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig nem olyan rossz az a wow..;) De am oké.. akkor meg.. ááh, agyon lettél már dicsérve szóval mindegy..xD
2012. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
poén kérdésnek szántam egyébként,szerintem nagyon gáz,hogy sokan már 13évesen detoxban vannak:D lásd: [link]
2012. ápr. 27. 23:57
 8/10 anonim válasza:

Vére egy normális hím egyed :) 13/L

(Írhatsz privit én is így gondolkodom :)

2013. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tudom már igen régi a kérdés, de azért én is biztosítalak afelől, hogy teljesen normális vagyok és egyetértek a elveiddel:) már ha azóta nem változtak:P
2013. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kétségkívül több ésszel rendelkezel, mint a fent említett "menő" fazonok. El se hiszed mennyire ritka az ilyen fiatal.. Maradj ilyen, és ne zavarjon meg, ha esetleg nincs annyi barátod, vagy nem szórakozol annyit.. évek múlva ők fognak felnézni rád, és irigyelni fognak. :) Hidd el, előbb-utóbb barátaid is lesznek, akik szintén normálisak..(tapasztalat) :) 13/L
2014. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!