Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem biztos de szerintem a mi...

Nem biztos de szerintem a mi sulinkban is van egy titkok kamrája. Most mit tegyek, menjek le vagy szóljak az igazgatónak?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 15:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
oké úgy lesz
2012. máj. 2. 21:52
 12/17 anonim ***** válasza:
Menj be egy wc-be és keresd a kígyójelet!! Aztán utánozd Harry hangját, hogy "száájjehasszíreff", és ha szerencséd van még Ginnyt is ott találod^^ A folyosókon meg tényleg tükörrel közlekedj....és ne szólj senkinek, gondolom körülötted muglik vannak, nem tudhatják meg!!!
2012. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
haver én a helyedben elkezdeném gyűjtögetni a baziliszkuszfogakat ( a biztonság kedvéért egy főnixet is beszereznék). :D
2012. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
a főnix beszerzésre már ráálltam de elég nehéz szerezni :/
2012. máj. 11. 22:45
 15/17 chrishu ***** válasza:
Szerezz be egy Kiszel Tündés naptárat! Menj le de azért legyen nálad egy sas, mert az kígyót eszik! Csukott szemmel, a KT-s naptárat a magasba tartva közlekedj! Ha ezt a Baziliszkusz meglátja, kirohad a szeme! Amkor ordít a fájdalomtól akkor engedd el a madarat, ő majd megeszi! Utána nyisd ki na naplót valamelyik oldalon, pisilj bele majd vágd a Denem kölökhöz oda, utána a karjaidban vidd föl Ginny-t és hepi end ;)
2012. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nyisd ki és fotózkodj vele mien híres lennél amúgy nem csernobilban laksz?
2012. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Keres meg a Teszlek Süveget benne Griffendél kardjával, tanulj meg párszaszóul és nyírd ki a Baziliszkuszt.
2013. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!