Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Major Tamás vagyok van valami...

Hama8 kérdése:

Major Tamás vagyok van valami mondanivalód?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 13:52
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
SZERETEM CAPS LOCK-OT ÉS NEM FOGOM MEGNYOMNI!!!!!!!!
2012. márc. 13. 07:26
 22/32 anonim ***** válasza:
Jaj félreértetted (de édi :D) Nincs is hová beraknod neki, de látom tényleg szereted. Erről eszembe jut, hogy most mennyire hiányzik a Tomika. Azonnal ki kell vele békülnöm! Akkor viszont legalább a shift-et tartsd lenyomva.
2012. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
dugd fel magadnak a shiftet meg fluort!!!!!!
2012. márc. 13. 13:00
 24/32 anonim ***** válasza:
Nahát! Sikerült, gratulálok!
2012. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
NEM TE R.BANC CSAK KIVOLT KAPCSOLVA GÉPEM ÉS MOST KAPCSOLTAM BE ÉS ELFELEJTETTEM A CAPS LOCKOT!!! HEHE!!
2012. márc. 13. 13:29
 26/32 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran felejtessz el dolgokat? Az ilyesmit nem szabad félvállról venni. A Tomi szerint (istenem, már megint csak rá tudok gondolni) ez csak az idősekre jellemző, de az is lehet, hogy terhes vagy. Ebben az esteben már érthető, hogy miért vagy folyton ideges.
2012. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
ANYÁD P.CSÁJÁT AZT A RETKESET B.ZMEG TE VAGY A TERHES MERT A FLUOR FELCSINÁLT TÉGED ÉS OLVASOD TE EGYÁLTALÁN A KÉRDÉST? MAJOR TAMÁS VAGYOK B.ZMEG!!!
2012. márc. 13. 14:12
 28/32 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdésre válaszolva: Igen, van mondanivalóm. Méghozzá az, hogy ha hermafrodita vagy, az még nem zárja ki hogy Major Tamás légy. Vagyis lehetsz terhes. A Tomi például egyszer álterhes volt. Megnőtt a pocija, reggelente hányingere volt és egész nap csak zabált. Most is biztos rosszul érzi magát, mert kiabáltam vele. Szerinted hogyan béküljünk ki? Írjak neki egy dalt?
2012. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Haliihóó VV Zsófika vagyook Láttam itt megy a nagy Celebpartizáás ugyhogy Jöttem énis Bulikáázni veletek Drágááim :D
2012. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
NA VÉGRE EGY ÉRTELMES EMBER!
2012. máj. 6. 12:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!