Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Badacsony környékén élek és...

SlenderMan -okos- kérdése:

Badacsony környékén élek és egyre több helyen hallok a Badacsonyi Mosómedve emberről. Ti láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem, de már megvettem az éjjellátó messzelátómat, és ma estétől ott alszok a hegyek közt. Ezt a látványt nem hagyhatom ki. Nem nyugszom, amíg meg nem simogathatom, ez életem értelme. :)
2012. febr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SSJGoku ***** válasza:
Nem ott a Görényember él a Mosómedveember a te fejedbe létezik!!!
2012. febr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A badacsonyi mosómaciembert nem lehet megsimogatni, mert levágja a testrészeidet, majd egyesével megeteti veled őket! Nem én találtam ki hogy létezik!
2012. febr. 29. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Igazi Mosómaciembernek én önként felajánlom a testrészeimet, ha hagyja, hogy evés után mégis megsimogassam, na:) Azt mondják, hogy ez szerencsét hoz, mint a nyúlláb, csak nagyobbat!Sokkal sokkal nagyobbat!

A NASA honlapján olvastam, tudományos bizonyítékokkal bőven aláhímezve, és nagymamám is megerősítette. Innen tudom, hogy ez az egész IGAZ!!:)

2012. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 thebully ***** válasza:

Bizonyosan létezik a mosómackóember,de félelemre semmi okod!Badacsony környékén nem terem meg a mosómedveember,ezt elhiheted.Én a minap a bükkben találkoztam vele és teljes mértékben cáfolta hogy azon a környéken tartozkodna.Elmesélte hogy rengetegen tévesen itélik meg őt,bár rettentően durci is tud lenni mégis azt üzeni:Gyerekek,ne tévesszen meg senkit ez az otromba külső!!!(beszélgetésünk közben mályvacukrot pörgettünk lassú tábortűz fölött)Szóval kedves kérdező,én arra gyanakszom hogy te a medvedisznóemberről beszélsz.Mivel neki éppen az a régió a természetes lakhelye.

Remélem kicsit meg tudtalak nyugtatni,hisz te is beláthatod hogy nincs félnivalód!

Ui:A mosómaciemberrel készült teljes interjú hamarosan olvasható lesz,itt a gyakorikérdések.hu-n :)

2012. febr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megjelenik, kérlek azonnal linkeljétek be az interjút, ez nagyon fontos!

Nem tudjátok hol lehet önvédelmi fegyvereket venni? Vagy esetleg szentelvíz a jó.

Biztos titkos kísérletek vannak vagy valami, különben honnan kerülnének elő ezek a mutánsok???!

2012. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 thebully ***** válasza:
Hamarosan választ kapsz minden kérdésedre,barátom!Hamarosan.
2012. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!