Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért viccesek az ezotéria...

Miért viccesek az ezotéria trollkérdései?

Figyelt kérdés
Mindig egy csomót röhögök rajtuk. Vagy pedig az ilyen hülye kitalált vicceskedvű válaszokon. Bevallom már írtam ki idióta kérdést, azért hogy kapjak olyan idióta válaszokat. Aztán fél órát röhögök egy ilyenen. Nem értem miért? :D
2012. febr. 23. 21:35
 1/8 A kérdező kommentje:
és ha nem olvasgatom az se segít! például tegnap is mosogatás közben egész végig szakadtam. :D azt hittem meghalok, de azt se értem mi volt olyan hűdenagyon oltári vicces !
2012. febr. 23. 21:37
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Mert ezek rohadt jók! Olyan trollok vannak itt amilyenek máshol nincsenek! Én is sokat röhögök rajtuk és mindig nyomok nekik egy zöld kezet.
2012. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irónia , Társadalomkritika , keverve az emberek hiszékenységével... Kinyúlok!!!!!!!
2012. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb ,hogy itt pötyögünk ,mintha az agymosó vv5-öt néznénk!!
2012. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fogjunk össze! :D Legkevésbé amúgy azokat a válaszadókat nem értem, akikben a legnagyobb felháborodást kellt egy ilyen kérdés, aztán bunkó és trágár és igencsak vitakezdeményező, provokatív módon válaszolnak! :S
2012. febr. 23. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
A reptoidok mostanában nincsenek itt.
2012. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjetek vele a humor kategóriába és akkor nem köt belétek senki.
2012. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is szakadok a gyk-s trollkodásokon
2012. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!