Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Táborba jó csínyt? (bővebben...

Táborba jó csínyt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Valami olyasmi kéne ami pár perc alatt meg van de mégis hatásos :P :'D Egy osztálytársunkat akarjuk megviccelni.Írjatok valamit mivel üssük el az időt. Telefonbetyárkodás?Mit mondjunk bele? xD Köszi a válaszokat.Minden szórakoztató vicces dolog jöhet :D
2012. febr. 2. 19:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom már mennyire aktuális a kérdés, de ha ablakos faházban laktok, akkor este megcsinálhatjátok, hogy a kezetekre felhuztok egy kesztyüt, belenyomjátok egy tál ketchupba, este amikor felvan náluk kapcsolva a villany, akkor odanyomjátok az ablakhoz a kezeteket és kész.
2012. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ez jó majd kipróbáljuk :D
2012. febr. 18. 10:11
 13/20 anonim ***** válasza:
ja és úgy csináljátok, hogy a fejetek meg a testetek ne látszódjon, legjobb ha leguggoltok az ablak alá és onnan.
2012. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Jah azt hittem a piros kézlenyomat számít ha majd megijednek tőle.De hogy tudom úgy csinálni hogy lássák amikor odarakom a kezem???Dobjam be kővel az ablakot?? :DD
2012. febr. 20. 17:36
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát, amikor tudod, hogy többen is vannak bent, és nincs függöny vagy ki van húzva + fel van kapcsolva villany akkor megoldhatod a kődobálással, de csak kisebb kavicsokkal, de még akkor se lássanak meg téged semmiképp.
2012. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

este amikor alszanak kiabáljatok az ablaknál,

dobjatok be az ablakon bűzbombát,hú azt nálunk fojton csinálták mi meg csak dobálgattuk kifele

vagy vizipisztollyal lőjétek őket

2012. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Táborba jó csíny? Hát na lássuk: Dugítsátok el a wc-t.

Samponozzátok be a tábortársatok ágyát. Hát kb. :P

2012. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ja és még a bűzbomba :D
2012. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kdragon válasza:
dobáljátok apró kavicsokkal az ablakot és visítsátok hogy én vagyok blódi méri jöttem , hogy kikaparjam a szemed !!
2013. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ennyi marhát egy rakáson. Tojás a cipőben meg "véres kéz"? Anyáddal fizettetném ki a cipőmet, másrészt azért abba gondoljatok már bele, hogy egy gyengébb idegzetű, vagy félősebb egyén komoly pánikrohamot kaphat egy ilyen "véres kéz" poéntól.
2014. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!