Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Titeket nem bosszant fel,...

Titeket nem bosszant fel, hogy minden humorkodó oldal ugyanazt nyomja, ráadásul mindegyiken ott az a troll képregény ami már nagyon uncsi? Ez lenne a humor fegyvertára a neten?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 13:00
 1/7 bánomisén ***** válasza:
73%
Nem, mert nem nézek hatszáz ilyen oldalt. Kettőt sem.
2012. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de honnan jön ez a trollface??mármint melyik országból?

amúgy szerintem némelyik vicces:))

2012. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a trollfész trolllolo-ból jön
2012. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: A trollface nem a trollolo-ból jön. A trollkodást már a videó előtt ismerték.


Én alig pár humorkodó oldalt nézek (9gag, cheezburger), azok minőségiek, általában innen lopkodnak, angol tudás szükséges. Probléma uram?

2012. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én azt utálom mikor a kapun a 40 érdekes kép után odaírják, hogy "magyar oldalra miért tesznek angolt"...na ettől kész vagyok...
2012. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek. De nekem legjobban a csák norisz-osokból van elegem..
2012. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ezekkel a szarokkal foglalkozni és kész. Nem olyan nehéz mint ahogy kinéz. Én ami nem érdekel azt lesz@rom és jól elvagyok.
2012. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!