Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy kell leírni helyesen:...

Hogy kell leírni helyesen: Hadj vagy Hagyj békén? Tehát hadj vagy hagyj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj békén, de! hadd menjek már!
2012. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Detro ***** válasza:
28%

Komolyan itt tart ez a mai degenerált fészbúk társadalom, hogy már írni se tudnak...

Ezen most sírni tudnék.

Mi lesz így belőletek?

Prostik és utcaseprők.

Lassan a neveteket se tudjátok leírni. Szégyen.


Viszont, hogy válaszoljak is a kérdésedre: HAGYJ!!!

2012. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Javaslatom: többet kéne olvasni!

Tapasztalat.

Szinte akaratlanul is megmaradnak a szavak leírási módjai, fejlődik a kifejezőképesség, a beleérző képesség, a fantázia, a szókincs.

Én ennek köszönhetem, hogy leérettségiztem.

Az idegességtől alig jutott valami az eszembe, ráadásul a magyar tanárunknak valami vállalkozása volt mellékesben úgyhogy mindig más tanított és a végén teljes volt a káosz. Jó, hogy egyáltalán leadták az anyagot úgy ahogy. Pont olyan tételt húztam szóbelin, amiről alig volt anyagunk. Később mondta a vizsga után az épp aktuális magyar tanárnő, hogy prímán elmondtam a nagy semmit.

Marhaságok helyett néha be kéne nézni a könyvesboltba és ha van egy kis zsebpénzed venni valami jó könyvet, aminek van valami köze a valósághoz és tágítja az ismereteidet, a látókörödet.

2012. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Detro ***** válasza:
25%

16:36

Ha lehetne, adnék 10 zöld kezecskét

2012. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hagyj békénnek kell írni helyesen. Amúgy a Microsoft worldben is megtudod nézni vagy egy helyesírási szótárban,mint hogy ilyen kommenteket kapj vissza aki a facebookot sem tudja leírni rendesen és még ő van kiakadva ezen a kérdésen.A hadj békén eléggé furcsának hangzana mindíg gondolj erre, és keresd a szavak szótövét,ez majd segít eldönteni
2015. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jessz8: Aki írta azt a választ direkt írta FÉSZBÚKNAK!! :D Ennyire retardált már nem lehetsz, hogy ez nem esett le -_- Amúgy a te helyesírásod sem egy Oscar, szóval én a helyedben nem szólalnék meg. :* Az a "FÉSZBÚK" cinikusan volt írva, és DIREKT! IQ-fighter. -_-
2015. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Bocs B vivike, de nem igazán szeretem a trollkodókat, mint például azt sem,ha beszólnak,szóval inkább a kérdésre

figyelj,ha adhatok tanácsot.A retardált nem én vagyok,

mert én legalább is próbálok segíteni egy olyan embernek,

akinek szüksége lenne rá.Téveszteni bárki tud.Tudom,hogy

direkt írta a facebookot, úgy h "fészbuk" vagy hogy,

de ez is sértő, szóval, ha azért jöttök ide,hogy más

embereknek húzzátok fel az agyát,akkor jobb lesz, ha

szépen rákattintotok a visszalépés gombra.

2015. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok.


Hagyj a helyes. A hozzászólásokat inkább nem véleményezem...

2023. jan. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!