Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Fidesz tervezi, hogy az...

A Fidesz tervezi, hogy az emberek a saját szobabiciklijükre is csak jegy megváltása után ülhetnek fel. Igaz lehet ez a hír?

Figyelt kérdés

"Hogyha az emberek többet dolgoznának a munkahelyükön, akkor Magyarország hamarabb túljutna a válságon, a kalóriák elpocsékolása pedig tarhatatlan veszteséget okoz a nemzetgazdaságnak, és egyébkéntis "luxus". A "szobabicikli jegyeket" a munkáltatóktól lehet majd igényelni...


(Kormányközeli forrásból...)


2012. jan. 7. 20:28
 1/9 10inchhero ***** válasza:
79%
csak nem Hírcsárdán olvastad?? xDxDxD
2012. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ja, és ha neked nincs, akkor egy kis felárral, a szomszéd szobabiciklijét is használhatod, hajnal egy és kettő között, népdalokat énekelve lehetőleg hangosan.
2012. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Ezt a hülyeséget... Ha igaz is, akkor gondolom a munkahelyi kondigépekről van szó. A postán is van, amit ingyen lehet(ett) használni.
2012. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Helmet, eddig intelligensebbnek tartottalak annál minthogy ilyeneket elhiggy.


1. kamu, mert mégis hogyan ellenőriznék mennyit és mikor szobabiciklizek otthon

2. jelölj már meg egy forrást (értsd: linkelj)

2012. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Milyen forrást jelöljek meg, amikor én magam találtam ki?

A harmadik válaszoló hitte el... :)

2012. jan. 7. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a hír nem lehet valós! Ki tudná ellenőrizni, hogy betartják-e az idő kvótát. A túlbiciklizés globális felmelegedést okozna. A tulzott intezitású munka dettó.
2012. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sz1u ***** válasza:

21:03


Még Kirájjhekkertől is iróniának véltem volna ezt a kérdést, nemhogy Helmettől.


Azt hallottad már, hogy Viktornak is el kell mennie egy igen-terápiárához hasonló igazmondó szemináriumra (mint az Igenembernek - Jim Carrey) és onnantól kezdve csak igazat tud mondani? El is tudom képzelni az eltorzult arcát, mikor majd válaszolnia kell akármire is...

2012. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Milyen forrást jelöljek meg, amikor én magam találtam ki? "

"(Kormányközeli forrásból...)"


Eddig azt hittem ellenzéki vagy... :)

2012. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Állandó ellenzéke vagyok a hazugságnak, és az ostobaságnak pártoktól függetlenül. Mindíg annak a pártnak vagyok az "ellenzéke" amelyik éppen a nyakunkon ül, és a vérünket szívja.
2012. jan. 7. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!