Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek ha hülye vagyok?

Mit tegyek ha hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik nap derült volt az ég és a madarak csicseregtek én meg csak úgy felkeltem és rádöbbentem hogy hülye vagyok most mit tegyek mert ez a hülyeség már fáj. :o
2012. jan. 1. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
jajj te szegény :(
2012. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
szólj anyádnak hogy verjen agyon xD
2012. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

1. Csinálj egy külön blogot.

2. Regisztrálj oda, több felhasználónéven, csak ne vegyék észre, hogy mindet te írsz.

3. Irkálj ide, abba a rovatba, amiről a blogod is szól.

4. És láss csodát, kiket tudsz megvezetni.

5. Ha 0 a szám, akkor valamit, nagyon elcsesztél.

6. Ez egy titkos módszer, így ezt, neked sem kéne tudnod.

7. A fentebb levő módszer, egyáltalán nem titkos. Aki tudja, csinálja. A hülye ember, 100%, hogy elrontsa, főleg a legelején, így nem félek attól, hogy itt, tanácsokat adok. Egyet ne felejts el: akinek van esze, az így is - úgy is észre veszi. Ez kb. olyan, mintha valakiről/valamiről valótlanságokat, vagy fél igazságokat állítasz.

2012. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tetszenek az ötletek te déker méééég
2012. jan. 2. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Menj el politikusnak!

Scmitwsgwe Páárnál csak jobban írsz!

2012. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem menj el Pécsre!Menj be a templomba,vess keresztet,majd gyere ki!Menj be egy szállodába,bérelj egy szobát,és kapcsold be a TV-t!Nézd meg a Yu-Gi-oh! GX -et! Nevess a poénokon,majd lődd fejbe magad ! CSŐ
2014. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
36%
Öld meg magadat XDDDDD
2015. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Miért kéne egy hülyének öngyilkosnak lennie?

Ha már felismerte magáról, hogy hülye, akkor annyira azért nem hülye, mint aki nem is tudja magáról.

Másrészt a hülyeség relatív és szubjektív, ezért mindenki hülye, és senki sem az.

Vannak, akiket sokan tartanak hülyének, ezért természetszerűleg a közmegegyezés ők a valóban hülyék.

2016. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ez a válasz nem lopott.

(Egészen eddig mert ellopom borítóképnek)

2017. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tudod magadról, akkor nem vagy hülye, mivel a hülyékre az is jellemző, hogy nem veszik észre magukon, mert nincs annyi eszük. De mivel neked van, ezért nem vagy hülye.
2017. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!