Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy lehet be állítani a kép...

Hogy lehet be állítani a kép készítést? (többi lent)

Figyelt kérdés
karécsonyra kaptam egy Emtec SVW1300SN Snake webkamera nevű webkamerát és ha valakivel beszélgetek jó meg minden de ha képet készítek vele vagy nagyon rossz minőségű vagy csak egy fehér lapot add ki . ezt hol állíthatnám be hogy jobb legyen?ségítsetek lécci:D
2011. dec. 31. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen: [link] ???


Hát ez mindössze 1,3 megapixeles. Ne nagyon várj jobbat!

Mondjuk a felbontása nem rossz: 1280x1024


Ez már biztos jobb lett volna (5 megapixeles) [link]


Ez is az állóképhez 5mp a videóhoz 1,3 [link]


Szerintem a mp a gáz. Nem tudom, hogy állóképre is 1,3-as csak???

2011. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen az amit elsőként mutattál

mindég ilyen szar

2011. dec. 31. 20:19
 3/5 A kérdező kommentje:
igen arra is 1.3
2011. dec. 31. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor azért nem jó. Nálam ami van mobil 3.2 mp-es képet csinál. Az már egész jó.


Sőt ha belegondolsz, már kb. 14ezerért 12 mp-es digitális fényképezőket lehet venni. Néha kifogni 16ezerért 14mp-est is. De annak is általában csak 3-as az optikaija vagy 5-ös.


Mi lenne,hogyha felvennél magadról egy rövid videót és abból vágnál ki képeket? Merthogy a videó felbontása nem olyan rossz. (remélem, nem mondok hülyeséget)

2011. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha értem kösszi igaz ez jó ötlet kösszi a tanácsot :)
2011. dec. 31. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!