Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lesz annak a Facebookjával,...

Mi lesz annak a Facebookjával, aki meghal?

Figyelt kérdés
De komolyan, ha senki nem tudja a jelszavát? XDXDXD
2011. dec. 31. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Vagy hagyják a francba,vagy írnak egy hivatalos levelet a facebooknak,hogy töröljék az elhunyt adatlapját (iwiw-en is így volt)
2011. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
XDXDXD AHAHAHA úristen ez de vicces. Szét röhögöm magam. Például keress rá a google-el?
2011. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
sztem ez rohadtul nem vicces
2011. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen valóban nem az, ha az én válaszomra gondolsz az szarkasztikus volt.. a kérdező meg valószínűleg mindenen röhög XDXDXD
2011. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem egészen, igazából azért írtam humor kategóriába, hogy ne nézzenek hülyének,, meg gondoltam, úgy is szar válaszokat, akkor már kezdjük eleve itt. De eredetileg komoly kérdésnek indult.
2011. dec. 31. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
ezen már én is gondolkodtam...am értem már h miért írtad a humor kategóriába de az xD-zés nem igazán kéne ikszdéé
2011. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most néztem, hogy az IWIW-en még mindig fenn van Kolonics György. A halála előtti utolsó napon lépett be utoljára.
2012. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!