Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem jó a frekvenciaváltó...

Miért nem jó a frekvenciaváltó a mountain bikeom-on? Csinálhatok bármit, az csak kerreg. Legutóbb kék füstje volt, gyorsan ki is kapcsoltam.

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne nyúlj hozzá!Megszállták a bicrögök.Csak igazi bicrögírtók tudják megmenteni a bringádat,és ha hozzányúlsz,megfertőz!Hívd fel ezt a számot: 6.
2011. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam, azt mondták hogy 49 és a k*rva anyámat. :( Most mivan???
2011. dec. 30. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
ajjjaj 49 kurv*a anyád ez egy rejtett üzenet ez azt jelenti hogy 49-envannak és mind megbaszta az anád és az anyádat is megfertőzték ja már nincs mit tenni scak 1 dolgot tehetsz menny le az alaksora ott lesz egy szoba pontosan a lépcsővel szembe abba a szobába az egyik kuka aján lesz egy kulcs azzal nyisd ki a dobozt ami a másik kukában van abban találsz egy lapot ha a fényfelé tartod a akkor kiírja az oda út teljes egészét ne feledd ék-ra kell kell indulnod maj eljutsz külföldre és ott lessz egy turmix bár ott kérj egy mangó turmixot (az eladó tudni fogja mit jelent)
2011. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kértem mangó rurmixot, aztán bevitt egy sötét szobába, ahol minden tele van arannyal és ott lakik Chuck Norris!!! Van ingyen wifi, kaja, pia, nők, köszönöm!!! KÖSZÖNÖM ELROMLOTT FREKVENCIAVÁLTÓ, JOBBÁ TETTED AZ ÉLETEMET!!!
2011. dec. 31. 12:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!