Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Te iss útálodd, amikkor vall...

Te iss útálodd, amikkor vall aki nemm tud hejesen irni, és még is iróggat?

Figyelt kérdés
Mertt én útalóm azz ijenneket.
2011. nov. 28. 16:34
 1/8 Stella90 ***** válasza:
100%
asztat imáddom a leglyoban :D utálllom, ha valakki hejtelennül írlya a jébetűkket...példáull lyézus...mijen lyó , hogy én hejessen tudokk irrni :D
2011. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úggye? Tarccsunkk ősze mí, akikk tuddunk hejjesen irni.
2011. nov. 28. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Én iss. Amikó meg szólók nekki, akkó meg megsértödik.
2011. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Stella90 ***** válasza:
72%
viccet félretéve én azt utálom, amikor valaki arra fogja a helyesírási hibáit, hogy "bocs, most siettem, vagy nem volt kedvem odafigyelni, ez nem iskola" és az egyéb színvonalas magyarázatok...én miután kijavítod az egyértelműen nem elírt részeket, még magyaráz, hogy miért kötekszel...nyomorultak...
2011. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, az ilyet én is gyűlölöm, de pont erről szól a kérdés. Egyébként, Stella, nagy rajongód vagyok, mert minden nap nézem az egyéb kategória toplistáját (célom első lenni), és mindig te vagy az első. Én meg mindig csak 5, vagy 6, vagy 10, vagy ilyenek. Őszinte elismerésem neked. :D
2011. nov. 28. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
igen. és az ijen szem*t embereknek szoktam őrőké beszolní hogy tanullyon meg leg aláb hejesen irni.
2011. nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik kedvenc szavam a bicigli XD A másik talán a muszály :D Na jó, szeretem még a tőllem, -nák, boltba(n) finomságokat is :)
2011. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Stella90 ***** válasza:
igazából nem is tudtam, hogy van toplista...mikor nemrég rányomtam na mondom már megint 2345322563. leszek...aztán keményen meglepődtem :)
2011. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!