Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az elefántom nem mer a háztető...

Az elefántom nem mer a háztetőmről féllábbal leugrani a szilvás bukta téglaporos borotvahabjáért, de páros lábbal viszont igen! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
szegényke nagyon fél még a szomszéd Iri néni se tudja lekergetni onnan :(

2011. nov. 20. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Túl sok a lába az elefántodnak! Egy elefántnak egy láb pont elég, csak le néhány köbméter betonnal le kell alapozni nagy el ne dőljön. A többi lába meg jó lesz elefántkörömpörköltnek.
2011. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
THIS IS SPARTA!
2011. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
this is zsíroskenyér
2011. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Biztos megtámadták az orkok menetközben,mikor egyszer féllábbal ugrott!
2011. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Próbáld meg fordítva! A páratlan lábú ellefántoddal kergesd le Iri nénit a szomszédból.
2011. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez naon bekattant...:DD
2011. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
utolsó elötti rendben köszi :))
2011. nov. 20. 21:53
 8/14 A kérdező kommentje:
na megpróbáltam de Iri néni aludt ezért a kerekesszéke nélkül tettem fel viszont az elefántom talált 1 kentaur-egyszarvú-t és elrepült rajta majd utána pedig szív alakúvá robantották a holdat, a holdmacskák pedig cigánykerekeztek közben és semmit nem vettek észre, viszont így pár űrmacsek leesett a földre (lásd Kid vs Kat), én pedig megpróbáltam Iri nénit lelökni a háztetőről 1 bottal de amikor leesett 1 halvány ember 1 fánkkal a fején kezdett az ég felé repülni belőle, megpróbáltam 1 tűvel kiszúrni a héliumot belőle, de az átment rajta O.o (mármint a tű)szóval most már nem értek semmit O.o
2011. nov. 20. 22:15
 9/14 anonim válasza:

Szerintem ezek teljesen normális jelenségek. A lényeg, hogy az elefánt már nincs a tetőn, a probláma megoldva!!!! A cél pedig szentesíti mint tudjuk.

Azért kár a holdért!

2011. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
háát igen :/ de legalább nincs a háztetőn :D
2011. nov. 20. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!