Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek történne valami?

Szerintetek történne valami?

Figyelt kérdés
Történne valami,ha ugyanabban a másodpercben kinyílna 50000 fiók?Mi történne?ELkezdenének pörögni az emberek?Vagy elkezdenének gurulni a kukák?Vagy esetleg megsárgulnának a hűtőszekrények?Ami pedig alapból sárga volt,az kifehéredik?Mi történne?Megengedné ezt a fizika törvénye?Vagy láncreakciószerűen minden mosógép elkezdene pattogni?

2011. nov. 3. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
szerintem a reptoidok előtt megnyílna a féreglyuk és átjönnének hozzánk h terjesszék az igét de mosógéppattogás is logikus
2011. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kinyílna 50000 fiók.
2011. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zkriszti3 ***** válasza:
Az első válasz logikus.Valószínű még,hogy el tűnnének a reklámok,politikusok az emberek érdekeit néznék nem szaporodna túl az emberiség,sőt végre a következő generáció érdekeit nézve csökkenne.Szóval húzzuk ki egyszerre azokat a fiókokat.
2011. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem az emberek átváltoznának hupikéktörpikéknek :O :D
2011. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!