Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az oldalról? XD

Figyelt kérdés
fotokristall.narod.ru/mov0001.swf
2011. okt. 19. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 greeen ***** válasza:
aza véleményem róla hogy full fölösleg megnyitni :) szerintem te hibárnálva voltál vagy 1 napja ültél életedben először internet elé mert 5 éve is már elavult volt a scary maze game hehe
2011. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

5 éve?

De sokat tudsz erről az értelmetlen szarról.

Akkor ki a "nagyobb" gyerek?

2011. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 greeen ***** válasza:
honnan tudod hogy értelmetlen szar,hehehe te fogyatékos:) ja hogy végignézegetted?de béna vagy
2011. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is nekem ne ugasson, aki egy hibátlan mondatot nem bír kicsikarni magából...


Nem végignézegettem, hanem amit én küldtem, azt néztem végig. Mivel persze nem tudtam elsőnek, hogy mi az. Én nem napiszaron és társain nevelkedem, ez meg is látszik.


Te fogyatékosnak írsz le, meg írod, hogy végignézegettem. Ez egyik sem igaz, de amit én írok, az minden az. Inkább odaszúrok 1-2 igaz állítást, minthogy dobálózzak a szavakkal. Mi lesz a következő? Az én apukám erősebb? Nőj fel (és próbálj meg értelmesen írni).

2011. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 greeen ***** válasza:
oké látom rendesen be vagy reccsenve,de most ne csicskulj már ennyire!Ha lenne eszed rájöhetnél hogy full egyedül örülsz magadnak meg a szánalmas oldaladnak itt!De sokan ráugranak mi?:)Látod csak te vagy a szerencsés kivétel akinek ez új:)) te szellemi fogyatékos!Játszogass a maze gaméval hehe
2011. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

7 valótlan dolgot írtál megint, én meg nem fogok egy értetlen marhának irkálni.

Sajnos nem vagyunk egy szinten )természetesen az én javamra).

2011. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 greeen ***** válasza:
megvagy feszülve rendesen maugli hehe. Olvasgasd a napixar oldalt amit reklámozol itt,és számolgasd a valótlanságaidat hehe!Max ebben merülsz ki meg a maze gémben..:)
2011. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!