Miért kattan be a csajom ha nálunk van?
Figyelt kérdés
Tegnap nálunk volt és a konyhába gépsonkával beborította a konyhabútort.de már olyan is volt hogy bevajazta a parizert és feldobálta a plafonra...2011. aug. 17. 08:20
11/15 anonim válasza:
Öreg, ha ide irogatsz, attól még nem fogod megtudni! Lépj szépen a nőd elé, ragadd meg a karját, nézz hosszan a szemébe, és tedd fel a kérdést, hogy miért tette. Általában az emberi kapcsolat így működik, kölcsönös kommunikáció, meg hasonló.
12/15 anonim 



válasza:





Ne gyerekeeeek ezt nem hiszem tuti kamu xD azért nagyon LOL
14/15 anonim válasza:
Mivel a "Humor" kategóriában van... :D
Se tényleg nagyon jóó :D
15/15 Kutyus70 válasza:
Nem említettétek véletlenül, hogy festeni akarjátok a lakást? Lehet kedveskedni akar, és ki akarja tapétázni... :P :D
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!