Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha jönne veled szembe egy...

Ha jönne veled szembe egy Uruk Hai mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma főztem magunknak borsófőzeléket, amiből megkínálnám. Eddig a borsót paszírozva kapta, de ma adhatom héjával turmixolva.
2011. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi az az Uruk Hai? xD cápa? XDDD
2011. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak közlöm, hogy ez a Gyűrűk Urában van benne...

am nem tudom... szerintem beledugnék az orrába egy pálcát... (jójó, tudom, az a HP, meg ott troll volt, de sebaj:)

2011. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak ezér kérdem: [link]
2011. aug. 16. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg két-három másodpercig döbbenten néznék, aztán átmeneti elmezavart produkálnék, és a mellkasomat ütögetve azt ordibálnám hogy "vésztranszportálás!!". De, lehet hogy más történne (bocs, ma túl sok ST néztem :D).
2011. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kungfupanda válasza:
Szilvásbuktát mert azt szeretem
2011. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 chrishu ***** válasza:

Elendil kardjával elvágnám a torkát, majd szólnék az enteknek, hogy támadják meg Vasusvardot és miután győztünk a Megyében kinyírnám Szarumánt és Grímát

Én nem szarozok öcsém...

2012. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!