Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nehezebb felfelé lépcsőz...

Kshow kérdése:

Miért nehezebb felfelé lépcsőzni mint lefelé?

Figyelt kérdés
hisz a testtartás és a cselekvés megegyezik.
2011. aug. 8. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert felfelé húz lefelé a gravitáció és te meg felfelé akarsz menn.Lefelé meg azért könyebb mert lefelé akarsz menni és a gravitáció is lefelé húz.
2011. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%
tudod, van olyan, hogy gravitáció, ami lefelé húzza az embereket.. ha felfelé lépsz, akkor a gravitációt is le kell győznöd, ha lefelé, akkor viszont neked dolgozik :) kb ennyi :D
2011. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
o.O És mégis forog a föld -.^
2011. aug. 8. 16:54
 4/7 dq ***** válasza:

Első, második: nyilván nem, ha lefelé mész, akkor lassítanod kell a gravitáció ellenében.

Nyilván az ember egyenletes sebességgel halad fel is, meg le is, és a saját tömege*10N gravitáció hat rá, amit folyamatosan kompenzálnia kell.


Én inkább azt mondom, hogy ez megszokás kérdése, nekem kifejezetten herótom van lépcsőn lefelé menni, ahol csak tehetem, lefelé mindig mozgólépcsőn megyek. Felfelé általában gyalog, mert amúgy is sietek.

2011. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert ezt kitette gyakorikérdésekreXD
2011. aug. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
.Mer?
2011. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dq ***** válasza:

„hisz a testtartás és a cselekvés megegyezik."


nem egyezik meg, kifejezetten más izmokat használsz közben

2011. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!