Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol tanulhatok meg biciklizni?

Hol tanulhatok meg biciklizni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy csendes utcán, kerékpárúton.
2011. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
valami tanfolyam nincsen bp-n?
2011. júl. 23. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
biciklis tanfolyam? nem hiszem, hogy van ilyen akárhol is, amúgy is pénzkidobás lenne. szerintem csak kérj meg egy havert, aki tud, hogy menjen el veled, és kész. Csak gyakorolni kell, elkezdeni nehéz, aztán már megy az. :)
2011. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De van, én szoktam szervezni, vizsga is van évente 3x.

Alapképzés 15.000Ft: ebben csak maga az egyenesen menés, felborulás mentes közlekedés van benne.

Fékezés, megállás. elindulás csomag: csak az alapképzéssel együtt rendelhető, 17.000Ft

Kanyarodásos, irányjelzéses csomag az akciósan az alapcsomaggal együtt 18.000Ft, külön 5.000Ft, fékezés csomaggal együtt 19.000Ft

Túlélni Budapestet speciális tanfolyam személyes tanácsadással az alapképzésen felül: 8.000Ft

Vizsgadíj: 10.000Ft Vizsgaidőpontok: április 1., augusztus 1., október 1. Egyéni kérésre máskor is vannak vizsgaidőpontok, de az 50%-kos felárral jár.

Áraim ÁFA-val együtt értendők.

2011. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
xDDD az előzőn behaltamxDD ezt igazából humor témakörbe akartam tenni, csak nem volt kedvem kikeresni. van olyan aki erre pénzt ad ki?
2011. júl. 23. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazat megvallva igen, sokan.

Jelenleg nincs vetélytársam a piacon, így elég jól meg is lehet belőle élni. Bár elég stresszes munka, főként elfoglalt szülők hozzák a kisgyerekeiket, azokkal meg sokszor nagyon nehéz bírni. Ha pedig rájuk szólsz egyből fenyegetőznek, hogy "megmondalak apának". De én élvezem, ezenkívül nem egy irodában görnyedek a gép fölött, hanem élvezem a "szabad levegőt" (Budapesten... :D). Többnyire a városligetben tartom az órákat, de idővel mindig kimerészkedünk a tanulókkal a forgalomba is.

2011. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lánchídon,ha raksz rá pedált.
2011. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gentlemanus válasza:

On the sky.


(fuckyeah? he?)

2011. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!