Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha összeházasítok egy csillámf...

Ha összeházasítok egy csillámfaszlámát egy csillámpónival, milyen gyerekeik lesznek?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, mert mindkettőt tenyésztem de még nem mertem eddig párosítani őket. Ha valakinek van elképzelése, az képet mutasson már! Nagyon megköszönném, fontos dolog.
2011. júl. 18. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

csillámcsikóló lesz.

Én is voltam ilyen helyzetben, és az enyémeknek ikrük lett, az egyik volt a csillámcsikóló, a másik mg valami retardált zebra.

2011. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csillámlámafaszpóni [link] xDD
2011. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
olyan mint te!ne hari! xDD
2011. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
kicsi tehén tőgy, csak szeme lesz, meg orra, ja meg szája. :O Képzeld el az ugráló hörgő kicsi tehén tőgyet, szerintem fura.
2011. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló


IGEN IGEN IGEN ilyenre számítottam! Köszönöm, hamarosan belefogok. De azért segítség még jöhet.

2011. júl. 18. 18:26
 6/10 Gentlemanus válasza:

csillámcsu(/i)kló


(fuckyeah? he?)

2011. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
köpködő csillámporos kukipóni.
2011. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szivárványok... XDDDD
2011. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne keverd a fajokat. a saját fajából házasítsd http://www.youtube.com/watch?v=sr1-Kdl8jNs&feature=related
2011. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne tedd! Kérlek ne! Mert ha összepárosítasz egy csillámpónit és egy csillámfaszlámát akkor azoknak a gyereke egy MEDVEDISZNÓEMBER lesz. Igen jól olvastad! MEDVEDISZNÓEMBER lesz belőlük.

Íme, így fog kinézni az utódjuk:


[link]


Kérlek ne tedd ezt a világgal! Kérlek ne! :'( Így is van már épp elég reptoid meg Goa'uld :/

2012. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!