Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Télleg miért köpköd a vámpir?

Télleg miért köpköd a vámpir?

Figyelt kérdés
Itt bátonba má labdába nemrugol.Ha káros lesz vagy elméletileg baja lesz lecsukatlak te sinter.Fog fel nem kellessz ne hivogass Engem haggyá békén.Nem jöttem vona el ha nem te híssz
2011. júl. 10. 06:15
 1/8 A kérdező kommentje:
rá lehet nézni most kiez hogynézki.há ien sms-eket kapok töle h felmek megölet igy ugy amugy a há nemtudom nevemet se tudja..zsoli vagyok? nagyon szereti az italt,kicsapongo életet szeret élni ..ugy nézett ki ez a nö tiszta szégyen.na látod monika felpofozom a ....annyát
2011. júl. 10. 06:19
 2/8 A kérdező kommentje:
nafka sok ital..csak rá kell nézni egybö.. 8 év.nemtudom kinek a vére van ebbe..
2011. júl. 10. 06:23
 3/8 A kérdező kommentje:
hány fogad van?batmen negyven vagy egyse.szép vagy mint a rószaszál nagybátonyba ugy ismerik mint a rendörök a tenyerem x"D
2011. júl. 10. 06:27
 4/8 anonim ***** válasza:
HEEE?
2011. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod mikkel jön le? Sittesekkel meg pitbúkutyákkal!


6 hónaposan úgy agyonrúgdosott, hogy haránt fekvésben volt bennem a Csenge, úgy agyonvert!


Ne hivogassá, ne zaklassá, ne hivogassá Ibolyán a nővéremen keresztül, mert zaklatol!


De Ági miért tűrted? Há mér tűrtem? Bezárt ájtót áblákot! Kájákra!


egyenesen le fog téged szoptatni! Tudod milyen az ha szopol? Mint a kismalac!


Ági, te ugyan olyan csúnyán viselkedsz mint ő, hogy beszélhet így egy 5 gyerekes családanya? -Elnézést Mónika, elnézést... elnézést. Ő tőle is elnézést! - mennyi felest ittál meg? - leszopod a g3cimet!


engedjetek mán el! Engedj el! Hát kitöröd a kezem bázdmeg!

2011. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De ha nem vagy punci:

http://www.youtube.com/watch?v=0-NnI81Elxw

http://www.youtube.com/watch?v=IK0AIbIbQj8


"Engem sajnált ráfájel, hogy én sírtam meg minden, hogy a gyerekik elmondták klódinak a szemibe, hogy, hogy történt mint történt. És ráfájel pont akkor bírt be légyszíves a gyerekik nem mondanák, a picik, mert fennvótunk, hogy mit láttak és ő tagadta és mocskoson és kielém és ŐK IS!"


"Emlékszel Feri amikor anyu kizavart... a házun kívülre a háztól kívülre. Amikor bejöttél a szobámba akkor hogy jöttél be a KABÁTBA? Nem úgy jöttél be, hogy egy kabátba és a cserépkályha ajtó nyitva volt? És tudod, hogy nem volt lejárólapozva akkor..."

2011. júl. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a f@sz van?

Az egészet nem értem!

2011. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
What the fuck is going on here?
2011. júl. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!