Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki nem látta az egómat?

Valaki nem látta az egómat?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik és nem találom sehol. Mivel csábíthatnám vissza, hogy végleg velem maradjon? Ha valaki találkozik vele, mondja meg, hogy nagyon hiányzik és mielőbb keressen fel. Köszönöm.
2011. júl. 4. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy elvesztt kicsit, legalább megtapasztalod, milyen kellemes nélküle. És ne aggódj, előbb-utóbb visszajön, vagy legalábbis meglátogat néha. Te is hiányzol neki.
2011. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én délután mintha a Kossuth utcánál láttam volna biciklivel, köszöntem neki de annyira tekert hogy észre sem vett
2011. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Vree ***** válasza:

Bocs, a szőnyeg alatt bujkált és véletlenül ráléptem. Baj?


Van nálam egy másik, kicsit kisebb és megtépázott de azért még használható. Szívesen odaadnám a sajátomat, de szerintem nem jó méret.

2011. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Te is láttad? Egy nap Én is láttam. Tekert mint állat, próbáltam hozzászólni, de csak annyit mondott, hogy siet a gazdájához. Valószínüleg keres. A helyedben feltennék egy hírdetést az internetre. Talán meg lesz.
2011. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem téged keres, mert nálam van és azt üzeni, hogy éjszakára is marad. Hát én kedves vagyok vele!
2011. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A legtöbbször mellettem volt, határozott és lelkes voltam mikor együtt voltunk. Most magamra maradtam, egy összeroskadt test lelkesedés nélkül, akinek a társasága fárasztó és lehetetlen szeretni max szánni, az egómmal együtt viszont más a helyzet, bármit megtennék hogy újra szeressen.
2011. júl. 4. 22:03
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj4 Nálam feltöltődik sok pozitív energiával, aztán hazaküldöm hozzád!
2011. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jaj bocs aztmondta h engem jobban szeret ezért nálam marad.
2011. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Megtaláltam egy cetlit, azt írta gyúrni ment, azóta is két fűszálat emelget megállás nélkül a réten azt mondták.
2011. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
lehet h elvitte a cica! :D
2011. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!