Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jöttem megvillogtatni fényes...

Jöttem megvillogtatni fényes humoromat. Örültök? :D

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 14:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
xD am az elsővel énis hülyültem:D... nem kell azt komolyan venni :D
2011. jún. 29. 15:53
 12/20 anonim ***** válasza:
ez kész!!! :DD
2011. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Két barát beszélget:

-Van a szekrényedben pálinka?

-Igen.

-Akkor van feleséged, ugye?

-Igen.

-Akkor nem vagy b*zi.

Erre a másik is megkérdezi:

-Van a szekrényedben pálinka?

-Nincs.

-Akkor b*zi vagy.

Nekem ez a kedvencem:D

2011. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
3 f@szú láma?XD nem inkább csillámfaszláma?XD
2011. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
azta srácok hát ti nem vagytok normálisak:D és én még azthittem hogy a hadházi meg a kőhalmi vicces..:DDDDD mondjatok még ilyeneket, rég nem nevettem ekkorákat:D
2011. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb házaspár napozik a tengerparton, az asszony elindul a víz felé. Odaszól a férjének:

- Gyere, Béla, lovagolj a hullámon!

- Na ne, még élve se kívánlak!


Kedves Péter!

Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett. Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom. Ő kubai származású, így a tejétől gyermekünk bőre szinte teljesen fekete lett. Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek...

A te szerető Anitád

Drága édesanyám!

Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született. Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színes bőrű, és a tejétől kis unokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet. Remélem te is együtt örülsz velünk.

Ölel fiad, Péter

Édes fiam!

A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád. Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak. Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha... Amiről persze én egyáltalán nem tehetek.

Csókol Anyád


Két barátnő elhatározza, hogy rendeznek egy görbe estét a férjeik nélkül. Az este jól sikerül, pompásan érzik magukat, kicsit iszogatnak is. Ahogy hazafelé botladoznak, hirtelen mindkettejükre rájön a pisilhetnék. Mivel éppen egy temető mellett vannak, bemennek a sírokhoz, bokrok közé. Mikor végeznek, azzal a problémával szembesülnek, hogy nincs semmi, amivel megtörölhetnék magukat. Egyikük lehúzza a bugyiját és megtörölközik vele, majd eldobja a ruhadarabot. A másiknak jobb ötlete támad, a mellette lévő síron található virágokról leszakít egy nagyobb levelet. Másnap az egyikük férje szomorúan mondja a haverjának

- Te, komám, nem tudom hol voltak a lányok, de az én feleségem bugyi nélkül jött haza!

- Az semmi! - mondja a másik. - Te még szerencsés vagy, az enyémnek a seggén egy szalag volt azzal a felirattal, hogy "Sosem felejtünk el, a helyi tűzoltóörs!"


A teve és az elefánt beszélget

- Miért a hátadon hordod a melleidet?

- Hmmm, furcsa kérdés attól, akinek a farka az arcán lóg....!!!


A kalózok megtámadnak egy hajót. A kapitány szól a hajósinasnak

- Hozd ide a piros ingem!

A piros ingében végig az élen harcol, visszaverik a kalózokat.

Legközelebb két hajónyi ellenséges kalóz jön, de a kapitány megint csak a piros ingét kéri, nagy nehezen megint visszaverik a kalózokat.

Kérdezik a matrózok, hogy miért mindig a piros ingben harcol, erre azt mondja nekik, hogy így nem látszik a vér, ha megsebesül, és ezért ők továbbra is ugyanolyan bátran harcolnak.A matrózok be is látják, milyen okos a kapitány.

Harmadszor viszont már egy 20 hajóból álló flotta támadja meg őket. A kapitány szól a hajóinasnak:

- Hozd a barna nadrágom!


Két csecsemő beszélget.

- Szia. Te fiú vagy, vagy lány?

- Fiú.

- Honnan tudod?

- Ha kimegy a nővér, megmutatom.

A nővér elhagyja a termet, a kisbaba felrántja a takarót

- Látod? Kék a zoknim.


Csak szólj ha kell még:DD

2011. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
na végre normális viccek:DD
2011. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

vegyuk ugy(uzenem az utolsoelotinekk)hogy elolvastam az egesz viccet.

gratulalok.humorosvagy es jo vicceket tudsz irni.:)

2011. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Miért ítélték 5 év börtönre az Átkosban a vízvezeték szerelőt?

- ???

- Kihívták szerelni a Pártházba és azt mondta : "Elavult az egész rendszer, le kellene cserélni!"


"AZ a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak -e."

(Petőfi Sándor)


XD

2011. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem vicces de haverjaimnak az :az egyik haverom hegyezi a botot a tábortűzhöz és lepattan a vég erre megszólal:hoppá letört a vége.én akaratlanul is ezt nyögtem ki:majd visszanő
2013. aug. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!