Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez lesz a legnagyobb party?!

Ez lesz a legnagyobb party?!

2011. jún. 21. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=T-7Adp6V_9c&feature=related

szerintem ez a legnagyobb party :DDDDDD a zene sokkal job mint a te ötleted.

2011. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ZSÍR A BULI, GYEREKEK ??
2011. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NEM,mert olaj :D
2011. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legnagyobb party!


http://www.youtube.com/watch?v=USppwjVG43I


(Csak mazochistáknak.)

2011. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
abból a partyból is b.zulás lenne amin sp meg fluor ottvan:D
2011. jún. 21. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
2 vok. b.szki tegnap az összes !!!!!!!! sp-s videót megnéztem, tabu tv meg ilyenek,és addig nem bírtam a pofáját őszintén szólva,, de amit mesélt magáról meg hogy mennyi munkájuk van ..hát kicsit kezdtem megsajnálni hogy néhányan milyen alpári stílusban oltják. diplomázik zenél forgat hívják erre arra, szóval pörög mint a vattacukor. és akkor ilyen niemandok mondják meg hogy b.zi.e.vagy...
2011. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha ingyenes lenne egy edward maya koncert. (sóhaj.) akkor elmennék.
2011. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14:09: Lehet hogy sok munkája van, sok dolgot csinál, de ez semmit nem változtat azon, hogy szarul énekel (igen, meghallgattam pár számát, mert csak úgy mondok véleményt, ha van miből levonni a következtetést. Nos az elviselhető jelzőt is csak 2 "muzsikája" érdemelte meg tőlem). Megnézted a "rajongótáborát"? Fiúk közül 14 felett már csak a szellemileg visszamaradottak, lányok 16 felett szinte egy sem (tisztelet a kivételnek). Minden "rajongója" a 11-15 évesek körül kerül, nem véletlenül. Kb. ő a magyar Justin Bieber. Ennyit elég is volt SP-ről :D
2011. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

értelek maximálisan. a zenéket nem hallgatom meg, mert volt szerencsém hallgatni tavaly és emlékszem, nem nagyon tetszik. szerintem még fiatal, biztosra veszem hogy fog változni rengeteget, úgy ahogy rapből átment ebbe a szutyi electropopba, úgy át fog menni másba is. na de ne tereljük nagyon a témát. kérdező, a való világos szereplőkről fogalmam sincs., ez a béla gyerek kapva kapott az alkalmon és kihasználja az ismeretségét. hihetetlen komolyan ezt hallgatod ?? :) :D egynapi sláger, de egészségedre. :D

??? edward maya ..az nagyobb party ezt el kell ismernem.

2011. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csicsek Zoltán ***** válasza:

de azért ez a party a legnagyobb:

http://www.youtube.com/watch?v=Nt2OVAgkHBc

2011. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!