Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jó dolog, hogy legyen barátnőd...

Jó dolog, hogy legyen barátnőd? Szerezzek be én is egy példányt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 20:46
1 2 3 4
 21/36 JLlompi ***** válasza:
100%
nekem volt kettő is de nem bírták egymás társaságát.... :(
2011. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Kellett volna egy harmadik is bírónak...
2011. jún. 17. 19:10
 23/36 anonim ***** válasza:
Én vagyok Shakira. Tényleg tetszettem? :$
2011. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Én leszek a bíró.
2011. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Az okos első válaszolok...xD
2011. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Inkább nem írok ide, mert itt mindenkit lepontoznak!:D
2011. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Cpt.Krisz ***** válasza:
100%
Pont jókor tetted fel ezt a kérdést ugyanis vadász idény Máj.15-től Aug.15-ig tart.Én személy szerint olcsó bizsu gyűrüvel és és bőrtáskával csalogatom őket magamhoz de ha fiatalabb egyedre vadászol akkor jó lesz a cukorka is.Ha meg megvan csak el kell vágni a torkukat a fejüket meg kiteheted a falra. Nekem már egy egész szoba tele van velük. sikeres vadászatot!
2011. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez kva jó tipp! Megfogadom:D
2011. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

ma 14:03

Én senkit nem pontoztam le...asszem, még azokat sem akik próbáltak komolykodni és jól lehordtak mindennek.


ma 21:04

Nekem a nagyapám azt tanította, hogy fejbe kell ütni őket és amíg ki nem hűlnek addig használhatóak. Utána meg persze a dicsőség a falon...Mondjuk én megszoktam nyúzni őket és a bőrüket el szoktam adni. Amúgy szeretem őket élve is, csak sokat esznek és sok törődésre vágynak, viszont nekem nincs időm velük foglalkozni. Jah és nagyon zajosak...sokat gondolkodtam, hogy nőt vagy papagájt tartsak. Oszt inkább disznót tartok...abból több a hasznom és tisztább is mint egy asszony.

Most akarom felújítani a vadász engedélyem...neked mennyibe került?

2011. jún. 18. 22:08
 30/36 Cpt.Krisz ***** válasza:
Attól függ hogy tagja vagy e a vadász klubnak, mer ha tagja vagy ak ingyenes.Ha pedig élő példányra vágysz akkor nem kell aggódnia nagy felelőség miatt hiszen ha elviszed egy profi idomárhoz akkor még főzni is fog rád ha meg kicsit többet fizetsz akkor még arra is megtanitják hogy leszopjon.Ha meg meguntad akkor csak el kell vinni a dokihoz elaltatni. sok sikert!
2011. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!