Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet, hogy a medvedisznóember?

Lehet, hogy a medvedisznóember?

Figyelt kérdés
Éjjelente, medve bőgés hallatszik be a házba, de ez a bőgés nem csak medvés, hanem olyan disznóemberes is! Lehet, hogy a medvedisznóember eljöttértem, és akár mikor lecsaphat rám? Itt egy illusztráció a medvedisznóemberről: [link] FIGYELEM A MEDVEDISZNÓEMBER EGY VALÓS FENYEGETÉS! MÉG MAGA A VOLT AMERIKAI ALELNÖK IS HISZ LÉTEZÉSÉBEN, ÉS ELPUSZTÍTÁSÁN MUNKÁLKODIK!
2011. máj. 13. 21:19
 1/10 A kérdező kommentje:
*eljött értem
2011. máj. 13. 21:20
 2/10 anonim ***** válasza:
De a volt amerikai elnök Reptilián. Lehet a medvedisznó ember is az csak leesett a gyík farka vagy valaki rálépett és azért vínyogott
2011. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem medvedisznóember volt hanem disznó medve ember. nem ugyanaz.
2011. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Medvedisznóember? A South Park-ot már mindenki nézi? Mert hogy belőle szedték ezt a medvedisznóember maszlagot az hót ziher.
2011. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

szerintem nem medvedisznóember volt hanem disznó medve ember. nem ugyanaz.


NEM BAROM! MEDVEDISZNÓEMBER! :D:D


Utolsónak: FIGYELEM A MEDVEDISZNÓEMBER EGY VALÓS FENYEGETÉS! MÉG MAGA A VOLT AMERIKAI ALELNÖK IS HISZ LÉTEZÉSÉBEN, ÉS ELPUSZTÍTÁSÁN MUNKÁLKODIK!

2011. máj. 13. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:
21:29 igen ma már mindenki nézi. erre mondom én hogy bezzeg amikor még csak egy évad volt én már akkor is néztem angolul :P
2011. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
LOL! ezt a részt láttam a South Parkban. Annyit röhögtem, főleg Cartman hülyeségein!!!
2011. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen... Kár volt lelőni, mert ez a sok láma, be is vette volna...
2011. máj. 13. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt már vagy 50 en megkérdezték.
2011. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De, akkor is amennyi retardált itt van... Elképesztő! egy próbát megért!
2011. máj. 14. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!