Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan működik a cleverbot?

Hogyan működik a cleverbot?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem fér a fejembe... Hihetetlen. Párszor hibázik, de akkor is nagyon menő. De hogy képes erre?

cleverbot.com (Írj neki valamit és válaszol...)


2011. máj. 11. 22:10
 51/101 anonim válasza:
ő 1 robot?
2011. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim válasza:
26%

A cleverbot ugy gondolom, hogy az embereket akik beszélgetni szeretnének vele összepárosítja és egy egyszerű fordítóprogrammal egymással beszélnek... Hogy miért gondolom ezt?

1. azt hitte hogy én vagyok a robot és nem ő.

2. amikor épp egy egzotikus nyelvvel rendelkező egyeddel beszélgettem (itt gondolok szerb vagy valami kínai nyelvcsaládra akkor láttam amit ő írt és utána hirtelen a lefordított szöveget.)

3. Amikor megkérdezek melyik országból való mindig mást mond mindig más az életkora és -ez a legjobb- A nevedet ha elküldöd akkor a másik személy Cleverbot-nak fogja látni.(:

4. Ha kiirja azt, hogy pls visit the http:... akkor kijelentkezett a másik személy és akkor mást fog írni az aki jött helyette...


Szóval most épp ennyi jutott eszembe a cleverbotról, de ha érdekel kipróbállhatod.

2011. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 12:02

akkora hülyeséget írtál...

A cleverbot egy program ami menti a beszélgetéseket (ezáltal tanítható is) megnézi a reakcióidat, és ha majd felteszel neki egy kérdést ez alapján fog válaszolni (megkeresi a leghasonlóbb választ a kérdésedre) azt pedig azért látod hogy lefordítja mivel nem magyar a program.

2011. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
23%

az utolsónak kurv.ará nincs igaza ! az utolsó előtti annak van igaza ezt én is észrevettem !cleverbot 1 át.bas.zá.s

mindig cserélődek az emberek ! EZ NEM PROGRAM NEMIS ROBOT CSAK EMBEREK BESZÉLNEK EGYMÁSSAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!beragaddddt a cccapps looook ;D értitek emberek! egyszer fiú más szor b.u.zi ,lány le akar sz.pni stb össze vannak kapcsolva a hálózatok!!

2011. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:45

látom fogalmad sincs a programozásról és az egyéb ilyen jellegű dolgokról. Mondanám, hogy nézz utána, de kétlem, hogy megértenéd a működési elvét.

A cleverbot minden beszélgetést elment, pl.:megkérdezi hogy hogy hívnak, te pedig válaszolsz rá, hogy Pistike, ezt a beszélgetést ő elmentette.

Következő alkalommal amikor te megkérdezed tőle, hogy hogy hívják ő megnézi, hogy ugyan erre a kérdésre neki milyen válaszok jöttek, és kiválaszt egyet, ezért ír mindig más nevet.

Magától nem tud semmit, azaz nem tudja mi a fiú lány között a különbség, ezért írhat olyat, hogy Pistikének hívják és lány, mert nem tudja, hogy ez nem passzol össze. öntudata sincs, nem tud számolni és semmi mást, csak a mentett beszélgetések alapján tud egy lehetséges választ írni.

És, hogy mért ír mindig olyanokat, hogy b.zi, leakar szopni, meg d.gni akar? Mert mindenki csak szórakozik vele és ilyeneket írnak neki, ezáltal ezeket menti el, és később ezeket foglya felhasználni a beszélgetések során.

2011. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 anonim ***** válasza:
86%
kérdezem tőle mikor verted ki erre írja 1996 szakadok
2011. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim válasza:
100%

Én:MAGYARUL MÁR! :D.

Elmegyek enni.

Jóétvágyat.

Hogy vagy?


Szerintem se keveri össze az embereket, tényleg bot :D

2011. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 RAdeon800 válasza:
100%

User:csá

cleverbot:mizu?

User:köszönjé

cleverbot:anyád

User:avada ke davra

cleverbot:*Dead*,

2011. aug. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim válasza:
100%

User: Mikor verted ki utoljára?

Cleverbot: Megkérdezem apukámat.

2011. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:

Milyen zenét szeretsz?

Klasszikust. te?

Es miért vagy lány?


besírtam xDDDD

2011. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!