Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik volt az a flash játék?

Melyik volt az a flash játék?

Figyelt kérdés
Amiben az egeret kellett vinni a pályán belül,s 3 pálya van benne, a 3. pálya vége már nagyon vékony lesz, s ha hozzáér, akkor bead ilyen horror filmből szedett lány fejet, s üvöltő hangja van.
2011. máj. 8. 16:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=DJDYX25DVs4


Ez a játék volt, csak nem látom sehol a nevét. Valaki 1 linket pls.

2011. máj. 8. 16:57
 2/12 anonim ***** válasza:

biztos rengeteget kerested már te szegény =( amúgy a videó alatt olvasd el a szöveget: "

[link] itt lehet jáccani "

2011. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mind1 te nyomi, nem kell itt játszani 1 hőst. Már megtaláltam a kérdés kiírása után 1 másik videóban. Szóval gratulálok, hogy megtaláltad.
2011. máj. 8. 18:55
 4/12 anonim ***** válasza:
scary maze
2011. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer Justin bieberesbe játszottam ilyet,De beszartam mikor fölbukkant:
2011. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megkaptad,.
2011. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De ez a legjobb változata. [link]
2011. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szegény gyerek:( én mikor utoljára játszottam ezzel majdnem bevizeltem. ezt a játékot 14 éven aluliaknak nem ajánlom.
2011. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ó most látom milyen gonoszat válaszoltál nekem =( Pedig már szerveztem neked gyűjtést, hogy megtanítsanak olvasni, meg szöveget értelmezni valahol :/ első voltam :D
2011. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó..

Az, hogy úgy válaszoltam neked, az valószínűleg azért lehetett, mert nem voltam jó kedvemben. Amúgy meg nem gyűjtésnek hívják, de ne zavarjon. Olvasni tudok, szöveg értelmezéssel sincs semmi gondom. Valószínű, hogy neked kellene ezeket elsajátítani :)

Ha értelmes emberi lény lennél, akkor lehet, hogy kitaláltad volna, hogy az a dolog, ami velem történt azt figyelmetlenségnek hívják.

2011. máj. 14. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!