Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sikerült csínyeket csinálnod...

Sikerült csínyeket csinálnod tegnap? Mit szóltak hozzá, hogy sült el?

Figyelt kérdés

Nekem:anya a folpackra pisilt a wc-ben és sós kávét ittak.

A tesóm betelefonált,h lassú a net kérdezték az IP címet ő meg mondta,h 2011.04.01. még szerencse,h humoros volt az ember aki felvetteXD


2011. ápr. 2. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, sajna dolgoznom kellett :C
2011. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nálunk a gyerekek tartották az órákat az iskolában, és lehetett tegezni a tanárt, de már nagy volt a hangzavar erre elkezdi a gyerek a tanárnőnek: kussoljá xD nagyon nagy volt xD
2011. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hozzánk alig mertek bejönni a tanárok. a szivatás az volt, h nem csináltunk semmit. és mivel nem volt semmi, a tanárok végig várták, h mikor lesz valami. mi meg azon röhögtünk, h hogy paráznak...
2011. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Húúúúúúú!

hátz mi nyilvános wc-t csináéltunk a materk termből amiben "hullák" fetrengetek és én voltam a bolond emós aki vágdossa atz ereit ollóval és meggyilkol mindenkit...

csináltunk egy rakat műszart...

akk kékre festettük a szánkat tesi előtt és a tanár nemm vette észre (vagy csak nem akarta észre venni) h mijen a szánk.a tesin am mindennek az ellenkezőjét csináltuk.

aztán lila foltokatz festettem a csuklómra és azt mondtam egy csomó embernek h vcerekedtünk az iskolában...be is vették olyan hitelesek lettek a sebek!!!naggyából ennyi...

Éljenek a bolondóóóóóóóóóóóóóóóóóók!!! xD

2011. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd megtudjátok évvégén.
2011. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, mikor bementünk a terembe, előző osztály már elintézte, hogy megfordított minden padot, csak a tanári asztal maradt a helyén. Mi ráraktunk egy lapáttal, hogy besötítettünk, és bekrétáztuk az egész táblát.

Ja, és néhány csaj kívülre is vett melltartót, fizika előtt elcsórta egyikükét az egyik srác, és azzal szórakozott egész órán, mi meg azon röhögtünk. xD

2011. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az évvégén majd elfog sűlni.
2011. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehogy elsűljetek az évvégén
2011. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
..nálunk mindenki intőt kapottxDDam nem is csináltunk semmit.csak úgy beszéltünk vele mint a kutyávalxd
2011. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi bekentünk hajzselével mindent amihez hozzá tud érni a tanár
2011. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!