Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az igaz, hogy a tavaszi...

Az igaz, hogy a tavaszi felvágottat úgy készítik, hogy sörétes puskába ólom helyett zöldségeket tesznek és olyan 10-15m-ről belelőnek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Igaz, teljes mértékben. De nem 10-15 méterről, hanem olyan 8 méterről szokták csinálni. Amúgy fegyvertartási engedély is kell hozzá emiatt, hogy valaki tavaszit csinálhasson.

Amúgy így készül a soproni is meg az olasz felvágott, csak ott zsírcsimbókokat lődöznek.

2011. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nekem ez a munkám a cégnél! Nehéz kicsit a zöldségeket betölteni a puskába, de pár hónap alatt bele lehet jönni, én a NASA-tól kaptam közvetlenül a munkafegyveremet. Jól fizetnek, csak tavasszal sok a meló.
2011. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

2. válaszoló!

Protekcióval be tudnál engem is protezsálni? Felettébb érdekelne egy ilyen meló!

Tapasztalatom van, annak idején a Párizsi Gyárban dolgoztam gépkezelőként, a feladatom volt többek között az elhullott állatok testrészeinek bedarálása.

2011. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem, azt golyószóróval csinálják, de elég veszélyes munka, mert a felvágott könnyen visszalőhet,nem hagyja ám magát!

Ügyesebb gyártók ezért inkább bele teleportálják a zöldséget.

2011. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Ezt a módszert inkább házilag alkalmazzák!

A nagyüzemi gyártók zöldséges rakétákkal bombázzák a tömérdek húsalapanyagot,a kisebb üzemek pedig leselejtezett,erre a célra átalakított orosz tankokat használnak!

Mivel nem nagyon szeretem a zöldborsót,itthon kukoricagránátot használok!:D

2011. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Ennyire nem lehetsz hülye, kérdező!!!
2011. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem így készül.

Kiskutyákkal zöldségeket etetnek, aztán belehányatják a darálóba. Miután kihányta magát, bedobják az állatot is.

2011. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Húúú:)mi gyerekkorunkban lövöldöztünk krumplipuskával.csak krumpli és egy szétszedett töltős ceruza kellett hozzá, no meg egy kis tüdő...

lehet, hogy újra divatba jött és a tavaszi felvágottba valaki lövöldözi a zöldséget.

2011. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem éppen! A zöldségdarabkákat egyenként cérnaszálakon fellógatják, majd körbeöntik a ledarált felvágotthússal, majd a művelet legvégén szinte nyomtalanul megpróbálják eltávolítani a cérnafoszlányokat. Nyomokban cérnát tartalmazhat!
2011. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 2. hozzászóló!


Nem mindenkiből lehet ám zöldség mesterlövész! De látom van tapasztalatod, ezért intézek valamit, talán a párizsi részlegen, a sajtos párizsi fröccsöntő üzemben talán lenne hely, ha komolyan érdekel. Tudod a zöldség lövéshez erős idegzet kell. Kezdőknek nem ajánlom...:)

2011. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!