Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Utorent vagy a bitorrent a jobb?

Utorent vagy a bitorrent a jobb?

Figyelt kérdés
komoly válaszokat kérek! :)
2011. febr. 4. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én uTorrentet használok és meg vagyok elégedve vele. A BitTorrentet még nem próbáltam, de nem hiszem, hogy olyan nagy különbség lenne a kettő között.
2011. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Végigpróbáltam már pár torrent klienst (a Bittorrentet én se :D), de messze az uTorrent volt a legszimpatikusabb. Nem tudom miért, talán mert átláthatóbb volt.
2011. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
régen bittorrentet használtam, bitcometet, de nekem is legjobban az utorrent jött be, most azt használok
2011. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem szinte egyforma mind2, de mégis uTorrentet használok, amúgy tetszik a kategória :)
2011. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az utobitót szeretem
2011. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tgbzhnujm válasza:
már mindkettőt próbáltam és most csak szért használom a utorrentet mert annak megvolt a telepitője (nemvolt kedvem töltögetni) am. mind2 ugyanaz csak az egyik coca cola a másik pepsi
2011. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!