Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy volt merszed? Mi testvíír...

Hogy volt merszed? Mi testvíírek vagyunk azt megmerted csinálni?

Figyelt kérdés
:D:D
2011. jan. 19. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok csicska gyerek!


:D

2011. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:P
2011. jan. 19. 15:45
 3/9 böiler ***** válasza:

2-3 cigónál még odaállok egyedül, persze, ha nincs kés vagy ilyesmi. Ebből általában az szokott lenni (mivel nagy a pofám), hogy szétvernek. Ha kés, vagy egyéb van náluk, akkor futás.

Ha mi is többen vagyunk, akkor viszont nem figyelünk ilyen apróságokra, mert haveroknál előszokott kerülni egy-egy vipera, gázpisztoly, boxer, ilyesmik. Olyankor nincs nagy pofájuk.

Egyszer volt, hogy télen mentem edzésre. Full feketében, kapucni, arcomat eltakaró sál/kendő, és az utcán állt pár roma. Úgy éreztem, hogy ezek belém fognak kötni, de arrébb álltak. :D Pedig azt hittem, hogy megint meg kell veretnem magamat. :D


17/F

2011. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
gratula XD
2011. jan. 19. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:
verébarcú XD
2011. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
menj el Rigó én veled testvér,nem látod milyen fehér vagyok?
2011. jan. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha te vagy a csodagyerek,akkor igen
2011. jan. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meg mert összetévesztettél a majommal
2011. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én bakancsban fehérfűzővel betürt hóterep nacival, frissen borotvált fejjel, ja és kendővel az arcomon metrózgattam....Tök jó volt hogy a leheltéren felszált egy brazil aztán a rémülten tovább is állt egyből!!!Ugyanígy haladtam el csoportok mellet is várva az áldozatra mert jó paszban voltam erre meg semmi...

Általában egy jó harapós pitbull mindig megteszi a dolgát!!!XD

2011. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!