Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elvesztettem a holnapi napot,...

Elvesztettem a holnapi napot, nem tudom hogyha ma lefekszem akkor holnapután ébredek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
ha a holnapot elvesztetted, akkor a végigalszod. szombaton majd felkelsz. Szóval álomországban kell megkeresned a holnapi napot ma este. érted?
2011. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen de én félek menni álomországba mert ott annyi butaság tőrténik ,ha megkérlek megkeresed?
2011. jan. 6. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
persze. a tegnai ikres álmom után, ahol csónakkal akartam meglógni a suliból, és az ajtó be volt falazva, meg lőttek ránk... szóval igen :) fel vagyok készülve testileg lelkileg álomországra!!! Egy bérgyilkost is megöltem már, a vonat is ütött el ott, szal edzett vagyok.
2011. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor kérlek hozd vissza még ma a holnapi napot mielött lefekszem mert félek.
2011. jan. 6. 17:43
 5/9 ŁoŁ ***** válasza:
örülj neki vedd azt miböl feleltek hnap :D
2011. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megvan!!!! A holnapi napodat elég nehéz volt megszerezni, az egész nem is sikerült, csillámpónikkal, meg egylb abromságokkal kellett harcolnom, a horcrux-ból csak 4-et találtam :( Így 15:34,63346 -kor elájulsz és szombat 0:00-ig aludsz. :(:(:(
2011. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
LOL,én már kinőttem a felelésből nagyon rég,kössz.
2011. jan. 7. 04:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Csacska,ennyit is kössz,csak ilyen sokat nem tudok aludni,még kellene a holnapi napból .
2011. jan. 7. 05:01
 9/9 anonim ***** válasza:
még nem találtad meg?
2011. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!