Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen módszerekkel érdemes...

Milyen módszerekkel érdemes befogni egy UFOt?

Figyelt kérdés

Zöldet szeretnék és megmutatnám egy barátomnak, talán karácsonyra meg is kapná tölem.

Mivel fogjam be?


2010. dec. 22. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy erősebb ólomnehezékes hálóval + gázspray. XD
2010. dec. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez a kérdés most komoly? XD
2010. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezotériába írtam de áttették ide :s

De azért segíthetnétek, hogyan kell befogni?

2010. dec. 22. 08:30
 4/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem próbáld meg egy shotgunnal lelőni, és tedd bele egy kocsi platójára, de SZÖGEZD oda! Mert valamikor csak megjátsza magát hogy halott. A multkor énis fogtam egyet, mert nem volt nyitba a bolt és vacsi sem volt.
2010. dec. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű dolgod, mert a zöldből kevés van, inkább a szürkék a jellemzően fellelhető példányok. Próbáld meg éjjel 2-kor (akkor szoktak párzani, talán nagyobb sikered lesz). Lepkehálóval csináld a házatok tetejéről.
2010. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lepkefogó hálóval 1 kor a hóba feküdve a Kékes tetején meztelenül.
2010. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A szürkèbôl kevèsvan meg amùgy is tèlen UFO-ra vadàszni nemlehet mert ilyenkor párzanak!
2010. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg karácsony napján; december 24-én este 18 h kor zselés szaloncukorral magadhoz édesgetni. Menj ki az utca végébe, állj meg a sarkon és várj. Sapka, sál és kesztyű legyen rajtad, ja és a legjobb ha fekete színben. Egy hosszú, minimum bokáig érő ballonkabátot is vegyél magadra. Nem lesz könnyű, de légy türelemmel. Ha meglátod az ufónautát a házatok felé settenkedni, nagy batyuval a hátán, akkor ugorj elé, és tárd szét a kabátodat. Biztos megadja magát, és magaddal viheted. Csald be a házatokba, kínáld meg a frissen sült ételekkel, és amíg ő falatozik pakold ki a zsákját. Teljesen üres legyen. Ha ezzel is végeztél, settenkedj a háta mögé, és borítsd rá a zsákot. Jól kösd össze a száját, nehogy kiszaladjon! Ha sikerül a művelet, akkor igazán szép ajándékot adhatsz a barátodnak.
2010. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!