Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen kérdést akarsz látni...

Milyen kérdést akarsz látni az oldalon? Írj ide egyet, se perc alatt megoldom!

Figyelt kérdés
Na teszteljetek nyugodtan. :P
2010. dec. 20. 15:55
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

O.o


Ha még komolyan is vennénk téged :D

2010. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
hm.. figyi, bár nem ismerek egy psichodokit se, neked azért keresnék egyet, el is kísérnélek :P ez már beteges .. de ha neked így jó... én is ismerek 1 srácot, aki ilyen sárkányokkal szokott hm.. közösülni álmában, de ő inkább olyan melegecske, talán te is az vagy?
2010. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nem nem vagyok meleg. Amúgy amikor a rendészetibe jelentkeztem átmentem pszichológiai teszten. De lehet csak azért mert olyan rohadt jól nézek ki, hogy a dokinő azonnal benedvesedett ahogy meglátott XD Amúgy szeretném egyszer aligátorral kipróbálni... biztos jó lehet ahogy ráharap és elkezd forogni
2010. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
te... hallod én most lefordultam a székemről a marhaságaid miatt! méghogy szép? hihi vicces gyerek vagy! .. az az aligátor meg elég szűk lesz! inkább próbáld elefánttal, oda nagy szerszám kell, hogy azér érezze , gondolom neked az..
2010. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 Saten ‫҉ ***** válasza:
Mi? Hát tudod te kivel beszélsz asszony! Én vagyok Saten a világon a legtökéletesebb legkeményebb lénye! Én vagyok az evolúció következő lépcsőfoka! Amúgy lehet igazad van akkor a falloszom mint egy aligátor... nem baj jó lesz kotonnak XD
2010. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
aham szóval így állunk, akkor én nem akarok tovább fejlődni, mert nme tudtam eddig, hogy az emberek visszafejlődnek majmokká , de mindig tanul az ember
2010. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nekem az is jó ha majom vagyok... egy csimpánz saját testsúlyához képest 6-7X erősebb mint egy ember :D És nem utolsó sorba értelmesebb lény mint egyes ismerőseim... a majmok legalább használnak eszközöket :D
2010. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 Saten ‫҉ ***** válasza:
Persze nem mintha én nem lennék erősebb 8-9X magamnál :D
2010. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
hm.. meg szerszámokat..de akkor nem fognak úgy gerjedni rád a csajok, az nem baj? vagy neked akkora nagy a csáberőd, hogy még így is van hatása a hihetetlen érzékiségednek és jóképűségednek (bocs de ahogy ezt írtam elkapott a röhögőgörcs) ?
2010. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 Saten ‫҉ ***** válasza:
Simán :D ugyan már... megyek az utcán csak azt látom esnek össze előttem a nők az orgazmustól. Olyan kemény vagyok, hogy varázsfecskendőmmel szoktam itthon a betont törni! Hát szerinted, hogy lett 4-es az angol meg a magyar érettségim? Sőt még az 55 éves matek tanáromnak is bejöttem :D Olyan rajongótáborom van amit te el sem tudsz képzelni
2010. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!