Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért korcsok a Raptoidok?

Miért korcsok a Raptoidok?

Figyelt kérdés
Szóval akkor a kis humanoidok, a raptorok és az emberek keresztezési ? Nade, a raptorok komoly csúcsragardozók voltak és az ember is igen szépen írtja a környezet flora és fauna világát, már nem is beszélve egymásról, akkor hogyan lett a végtermék egy kis muja gnóm ? Ténleg érdekelne !
2010. dec. 7. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
NINCSENEK RAPTOIDOK!:D
2010. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 potion ***** válasza:
51%
mert nyelvtan tanárok , és téged üldöznek.
2010. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
izé. nem csoda hogy nincs nőd, haver.
2010. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 M@x ***** válasza:
4%
mert Reptiodok!
2010. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
91%
inkább menj ki egy kicsit e levegőre
2010. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gyerekek én ebből csak a kötőszavakat értettem :D

Egyébként meg a kérdezőnek írnám, hogy hagyja ezeket a baromságokat, mert

1: marhaság

2: ku**ára nem érdekel senkit.

Inkább menj, és bulizz ameddig megteheted ;)

Régen én is ilyen voltam, de "felnyitották" a szemem :)

2010. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az mi?
2010. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez a Reptoid


[link]


Na jól van hát persze, kérdés az ha léteznének ilyenek, miért lennének fizikálisan gyengék, ha két erős csúcsragadozóbol lettek keresztezve.


Másrészt, hát Árpád, gyerekek ez ugyanaz mint a szűrkék !

2010. dec. 7. 22:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát amit belinkeltél az nem Raptoid...

Ez a Raptoid: [link]


Egyébként tényleg nem ártana egy kis levegö...

2010. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 valentin. válasza:
békés ünnepeket mindenkinek. a kérdés feltevője legalább gondolkozik , nem egy síkú. több van a világon mint azt sekélyes agyatok felfogná. és a cinikus megjegyzőket nem értem..mért veszitek a fáradságod,hogy számotokra ,,beteges,,gondolkozáshoz szóljatok. ?és mit szeretnétek itt megtudni? vannak emberek akik intuitív ,,az az érzékenyebbek a világra. személy szerint ,ezzel születtem. máshogy nem is lehet. nem kialakuló,vagy tanulható. ezzel csupa jó, és megannyi rossz is társul. de akárhogyis,nem mindennapi ember vagyok, ami csak a felületes és vak emberek miatt rossz , mert egyedül érzi magát a világban egy ilyen ember. de szívesen megismernék, férfit nőt aki ezt tudja magáról. sajnos nagyon kevés emberrel találkoztam még aki ,,ilyennek,, született. kívánok békés, és boldog karácsonyt és ünnepeket minden olvasónak. üdv. V.
2010. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!