Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tennél és mi lenne az...

Mit tennél és mi lenne az első gondolatod, ha találnál a házban egy rejtélyes plusz ajtót amire rá lenne írva, hogy "404-es Szoba" és sárga-fekete szigszalaggal rá lenne ragasztva egy X betű?

Figyelt kérdés

okt. 14. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, lenne hova pakolni a sok lomot
okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 1112 ***** válasza:

Kitty becsempészett egy új ajtót, és az X-Men beköltözött hozzánk, de nem ide akart, hanem a Zsigáékhoz. Ezér négyszáznégy; mer' onnan meg eltűnt. Onnan ide elkeveredett. Ezért ez a (híres-neves) 404-es ajtó. Véletlen egy pankráció közben egy köd volt, akkor csempészte ide be a Kitty, de nem ide akarta. Becsempészni, csak nem látta, mert köd volt, hogy ez nem a Zsigáék háza. Úgyhogy mit volt mittenni mostmár; ide költöztek; ha idekerült az ajtó.


( Mer a Kitti átmegy a falon.)


Ezt gondolnám.


Meg még, hogy kéne enni valamit, úgyhogy elküldhetnék közülük valakit a boltba, vagy a saját X-es ( Nem XS, nem eXtra Small a fridzsider. ) hűtőjükhöz; ha már ideköltöztek.

okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, mit akarnék tenni, mert nem találnám meg az ajtót. (kockák értik)
okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 1112 ***** válasza:
Én fakocka vagyok, de én is tudom. :) [2-es vok. :) ]
okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 1112 ***** válasza:

#2 vok megin, kiegészíteném. :)

2-es vok, a Zsigáék szomszédja. :):)

okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!