Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol lehet letölteni azt a...

Hol lehet letölteni azt a hangsávot ami az ilyen Facebook Reels videók alatt van, ahol a faszi röhögcsél, majd magas hangon felvonyít aztán így csinál, hogy ke ke ke ke ilyen hülyén röhögve és a végén elordítja magát, hogy EJJ?

Figyelt kérdés

ma 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az "El Risitas" videóra gondolhatsz. Vagy letöltöd az eredetit és kivágod a hangsávot, vagy letöltesz egy ilyen másolatot és abból veszed ki a hangot, vagy kereshetsz még youtube-letöltőket amik egyből mp3-ba is tudnak menteni, és utána már csak vágni kell.


Ettől függetlenül nem biztos, hogy ajánlott beállnod a sorba a többieket utánozva. Automatikusan trash+cringe kategóriás az ilyen anyag.

ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem az El Risitas az. Ilyen öszevágott videók. Pl. bemegy a néger csávó a fodrásszalonba, körbenéz, oda vannak bevágva a videók miket csináltak másokkal és erre feláll és inkább hazamegy. Vagy körülnéz egy esküvőn, tengerparton, építkezése, ilyesmi. És ezek alatt van ez a hangsáv.

Sajnos nem tudom kivágni, mert másnál láttam ezeket az összeállításokat, nem a saját Facebookomon és a készítő(k) nevét nem tudom. Akinél láttam ezeket, őt se tudom most megkérdezni, azért kérdeztem itt, hátha tudja valaki.

ma 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megy, letöltöd a Facebookról a videót és kinyered a hangsávját. Van olyan online letöltő (facebook video downloader), ahol csak be kell illeszteni a linket, és kapsz egy letölthető fájlt.
ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Az lesz, amint megtudom milyen videóban van. De még nem találtam rá. Mint említettem nem saját fiókomban láttam így nem is tudok rákeresni ki lehetett a feltöltő vagy milyen címen keressem a videókat. Azért tettem fel a kérdést, hogy hátha megspórolom a reelsen történő kézi végigkattingatást. :D

De mindegy is, mégegyszer is köszönöm a választ!

ma 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!