Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kozsó "Szomorú szamuráj" című...

Kozsó "Szomorú szamuráj" című számát nem lett volna jobb "Nyomorult szamuráj" címmel kiadni annak idején?

Figyelt kérdés

Anyira buta, összefüggéstelen, zagyva szövege van.

https://www.youtube.com/watch?v=cLefm4axTRw

A zenéje még elmegy, a kor egyik másik külföldi előadójának zenéjét elég volt lenyúlni és kissé módosítani.

De az a szöveg. A gombhoz gyártották a kabátot. Mindegy mi, csak legyen valami töltelék szöveg. Ezt is valószínűleg beszívva találta ki a "költő". Így születhetett meg az egyik, ha nem a legértelmetlenebb dalszöveg, ami létezik.


Tán még az is jobb lett volna, ha a jóemberkedő delfinekről énekel, de ez a flash is csak 20 évvel később jött neki. Azért a fűnek is kell idő, amíg teljesen átdolgozza az idegrendszert.


Vagy ismertek még hasonló szintű gagyi szövegű alkotást? Akár külföldit?



tegnap 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Például Tóth Gabi összes. Jellegtelen, tré. De mégis eladták valahogy.
tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja. A rádióban a kívánságműsorokban meg a z+ megállóban mindig kérték.
tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én elmélyülök benne.Úgy érzem felemel minden üteme.Úgy érzem olyankor valami szürreális érzés kap el.Páratlan,egyedi...sosem éreztem még ilyent.

Egyszer kóstold meg Kozsó hajtincsét teafilterben.Csodálatos érzés!

tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ő egy csodálatos ember.Egy igazi lelkész.Mint Zséda.Olyan nagy a mondanivalójuk.Árad belőle a szeretet.

Hallgasd meg a Fekete rúzs cínű számot.Zseniális a szövege.

tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Nem tudom, mit szívtál, de a kábszi az rósz, éértem?
tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, a Mirigyék is csináltak egy paródiát Homorú hamutál címmel.

(mondjuk mindegy hogy eredeti vagy paródia, a Kozsón szerintem csak röhögni lehet)

tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!