Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Furfangosan nedves lettem...

Furfangosan nedves lettem azon a helyen 'hol megkeresem kenyerem. Mit javasolnak kendek?

Figyelt kérdés

Midőn épp hol voltam hol megdolgozom minimálisan figyelemreméltó életemért igen reám sütött a napnak arany sugara. Jómagam módjában nem állt a szerteszéjjel ereszteni a tengert így arra jutottam búságomban hogy egy folyót mégse kap el az ember szemvilága mint egy szétrobbanó tengert. Így elkezdett eme folyó bandukolni míg el nem találta rámhuzakodó kajzsleplen-a virágokat. Nem szeretem a büdös virágokat de a folyó csak áradt míg el nem pusztultak eme büdös folyótól.

Van remény ujjáéledésükre?



tegnap 22:27
 1/1 Awatpr0 ***** válasza:

Első kérdésedre a válasz:

Hol nedves, hol kedves. Ezt mondta mindig az öregem. Midőn szentjánosbogarak martaléka hasítja szét a fejemet ijedtemben.

-No de! Szólt az úr. - Magának miből van ennyi bárgyú, súlytalan katonája, kik szétmarcangolták az arámat!?

Viktória királyné bajbam van. Ám még sincsen forrófejű dalszövő, ki tudná a megoldást a tarajossül ordítozó sikoltó tüskéire.

2. Bekezdés, 4. Sor.

Hárman indultunk útnak a fellegekből. Sivított a szél, közben árnyak képeire lettünk figyelmesek. A sötétség megbújt a város alatt, ott ahol a legkevésbé sem számítottunk rá. Előjött egy Ford Focus, sárga volt mint a becsukott szem. Ki van itt?

tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!