Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen humoros(nak) mondható...

Milyen humoros(nak) mondható sorozatok vannak, ami számodra nem vicces?

Figyelt kérdés

szept. 4. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Az összes, pl. South Park.
szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Így jártam anyátokkal
szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 2*Sü ***** válasza:
100%

Azt gondolom, én elég sokféle humorra vevő vagyok úgy általában. A fekete humortól az abszurd humoron és a szóvicceken át az intellektuális humorig. Na jó, az altesti – kaki-pisi-kuki színvonalú – humorra annyira nem vagyok vevő, de elfogadom, mint a humor egyik, nem feltétlenül nekem szánt fajtáját.


De van egy vígjátéknak besorolt, vígjátéknak nevezett, és nem egy ismerősöm szerint tényleg vicces sorozat, amit nem tudok hova tenni. Ez pedig a a The Office című sorozat. Én megnéztem az első évadot, meg a második évad harmadát, de képtelen vagyok humorként értelmezni azt, amit láttam. Számomra a szituációk, a történések és a szereplő is szekunder szégyenérzetet kiváltóan kínosak, szánalmasak, ostobák. Nemhogy nem hat rám humorként, de azt is nehéz megértenem, hogy valaki humornak szánta ezeket. Tehát nem arról van szó, hogy nem az én humorom, hanem hogy nehéz átélnem, hogy ez bárkinek is a humora.

szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az erényes Germstonek
szept. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jóbarátok

-Nem tartom viccesnek.

szept. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1 Kalasnyikovból leadott sorozat.
szept. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevés ilyent nézek, pl. a South Park, Jóbarátok létezéséről tudok, de ennyi. Amiket láttam: Csengetett Mylord?; Mr. Bean összes sorozata, Halló, halló.
szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Parlamenti közvetítés
szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

South Park, Agymenők, Így jártam anyátokkal.

Ezek nekem semmit érő sorozatok.

szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Néha bekapcsolom a TV-t és végiglapozom a műsorkínálatokat, akkor szokotam látni ezt az "Az ifjú Sheldon"-nevű valamit.

Állítólag vígjáték.

Én meg már lehet, hogy egyre türelmetlenebb vagyok és nem nézem végig, de eddig még akármikor belenéztem ebbe a sorozatba, soha nem volt vicces jelenet benne.


Vagy ott van pl. "Monk - A flúgos nyomozó"

Azt se bírom nézni, mert sokszor annyira túlzásba viszi azokat a dolgokat, hogy egyszerűen kínosnak érzem az egészet.

szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!