Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van it olyan lány, akinek...

Van it olyan lány, akinek lenne kedve nem találkozni velem?

Figyelt kérdés

júl. 18. 23:03
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
81%

#20

szija nadjon zimpadikkus vadj a válazod alaplyán! Lene kedved ismergedni? privát üzenedben vár rom a válasszodat te cuncilánny! Nadjon teccel nekem!

júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

#20

Nyugodtan hívhatsz, hogy közöld, nem akarsz velem találkozni :)

júl. 24. 18:23
 23/50 anonim ***** válasza:
75%

#22

Nekem bezzeg nem válaszoltál, csak mert pasi vagyok! Velem akarsz találkozni??? Szörnyű ember vagy! Vágyom rá én is, hogy ne találkozzak veled! Tessék visszautasítani és nem megbeszélni egy találkozót velem is! Kirekesztve érzem magam! Borzasztó önző dolog részedről, hogy velem találkoznál és nem zársz ki a találkozókból! Én is szeretnék kizárva lenni, mert így ki vagyok zárva a kizárásból!!!

Tehát kizárásos alapon: szeretnél velem is nem találkozni és nem meginni egy hideg sört? Ne sérts meg! A meg nem hívást nem illik visszautasítani, mint ahogy a meghívást sem illik elfogadni!

júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

#22 Kérdező, te vagy itt a legkedvesebb. Jólesett a válaszod, hogy nem akarsz találkozni!

Holnap se beszéljünk!

júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

#23

Azért lányoknak szól a kérdés, mert nem tudtam vannak-e olyan lányok, akik nem akarnak velem találkozni. Most már sejtem, hogy lehetnek ilyenek is, csak eddig nem tudtam hiszen nem találkoztunk :)


Férfiaknál van, aki találkozik, van aki nem.

A hideg sörtől még a végén megfázol, rakd be mikróba!


#21

Vár rom nagy vár rakozzással a következő hozzá szólásod egy vár rom tetején.

júl. 24. 20:48
 26/50 anonim válasza:
100%
Remélem van még hely a naptáradban, mert én sem szeretnék veled találkozni!
júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

#26

Megnézem miker nem érek rá veled nem találkozni.

júl. 25. 18:58
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

#5

Si JA, mintgét válazd én ír tam csak 23aspan meg brópáltan jáccani magam hát hal be jőv ők a lány OK na K. salynoz esz nem sikker űlt szal vár romnál vár rom a nem tlaállzás t velet. Ne djere, mar nadjon nem vár lak!

júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

#28

húzom őt akard leni asz asz őt cak ellondot tam. :(

júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem várom, mikor nem lesz neked jó!

(26-os vagyok)

júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!