Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az ágyasom keszkenőjét miért...

Az ágyasom keszkenőjét miért hagyom mindig ott a körtvélyesi kúria szalonjában, a pamlagon?

Figyelt kérdés
Hogy lehetek ennyire tökkelütött?

jún. 4. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hm, jó kérdés ... Ezen már én is gondolkoztam. Nekem is feltűnt, hogy mindig ott hagyod. :)
jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lám csak én meg a zergetollas kalpagomat felejtém a kúriában, igaz előtte az almáriomból kivétetett a szilvórium, mit megízlelvén kicsinység megmámorosodék, de így is illő tisztelettel csókolék kezet, s egyebeket is a ház nagy becsű úrnőjének, mikorondon is a ház jó ura elfordíttatá figyelmit a számadó juhászának beszámolóját hallgatván, miszerint megellett a jerke és ez oly örömmel tölté be szüvét, hahogy tösténden csapra vereté az öreg hordót, mely olyannyira megvót négy akós, mint a pinty és ezt a váci nagytemplom sekrestyése is bizton tanúsíthattya, mivel annak torka kicsiny híjján hitelesített mérce vagyon, a fertály pint mértékében, amely mint az tudott a köz által hogyandan egy jó magyar pint kb. 1,696 liter es megvóna lettlészön, feltéve, hogy a habját le nem szürcsölé a csapláros. Na de azt meg, hogy mennyi es lészön amaz fertálypint, számolgassa az, kinek dóga se nincsen, avagy az tekéntetes Akadémiába széköl, oszt még aztat es tuggya, mitül döglik a légy, akkora nagy a fejiben a tudományosság deleje, melybül jókora szikrák pattogzandanak el-kifele, hahogy jó kedviben vala nevezett tudálékos uraság.
jún. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul csipkeverés közben a kemencesutból a kelengyébe kapott lócára hullott a zsarátnok, úgyhogy különösen rossz napom van ma.
jún. 5. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Há' mégis ki mondta, hogy a csipet kevergessed ?! A csipkéket meg nem kell szétverni, max a pirosat. De azt már Max megcsinálja. Még gondold el, hogy legalább, hogy jó volt a vacsora. ( Remélem, hogy az legalább jó lett. :) )
jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az asztalosom kézkenőjét miért agyon csapom, körtèmen egy fúria szalonnázik, ha hagyom.
jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lám, e cifra kúriában még a kredenc is bölcsen hallgat. Ama nagyurat kellő tisztelet övezi. Oly mértékű, hogy wc papír beszerzése céljából nem tékozolja el oly nemes, vajmi cafka idejét.
jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!