Ha Orbán ennyire oda van a magyarokért és az országért,akkor mér’ nincs nékije szíp magyar bajsza?
Figyelt kérdés
2024. jan. 23. 11:26
2/7 anonim válasza:
Mély tisztelem, kedves ifjú barátom!
Főméltóságú Orbán Viktor úr igaz hazafi és keresztény. És mint ilyen, jó szívvel van felebarátai iránt. Eme nemes tulajdonságának egyik szép példája az önzetlenség. Volt néki bajsza és szakálla, de Kövér László úrnak adományozta szeretettel.
3/7 A kérdező kommentje:
#2
😂
Pacsi,ez nagyot szólt!
2024. jan. 23. 11:37
4/7 anonim válasza:
Fiatal még.Nem serken neki a szakáll.
5/7 A kérdező kommentje:
😂😂
A pocak viszont sörken.
2024. jan. 23. 12:40
6/7 anonim válasza:
Kiszőrösödött, mint szar a pincében. [link]
7/7 A kérdező kommentje:
😂
Mint penész a pincében😂
2024. jan. 23. 18:17
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!