Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan találhatnék pompóniumot?

Hogyan találhatnék pompóniumot?

Figyelt kérdés

Egy tudományos kísérletet szeretnék végezni, hogy hogy' hat a kanál a pomponokra.

Előre is köszi.



2023. febr. 11. 16:24
A kérdező szavazást indított:
bármelyik sapkaboltban
csak a nagyobb sipkaüzletekben.
balra
Menőség vártérségben.
A pillangók háta mögött (ügyelj oda, hogy mindig mozognak, tehát mindíg máshol van a hátuk; így a hátuk mögött(je) is. !!! :) (:
A könyvespolcon, a lexikális művtöribiblia mögött. Csak ott, odaraktam direkt neked.
valahol egészen közel
Messze, Délen.
Fa mögötti utca 9-10/B.
máshova rejtettem/ték/tük őket. XD ( a pompóniumokat:) ♥)
5 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
remélem,aranyos a kérdésem. ♥ Bocsi, ha valami nemjót írtam. :) ♥ ♥
2023. febr. 11. 16:25
 2/3 anonim válasza:
100%
A pompónium a növényvilágban szereplő, virágzó növény. Magyarországon néhány kerti centerben, növényáruházban, vagy online kerti növény webáruházban elérhető. A kísérleti növényeket az üzletek általában tavasszal vagy ősszel kapják meg, így ilyenkor érdemes vásárolni. Az árak és a fajták változóak lehetnek, így érdemes több üzletet is meglátogatni, vagy online több webáruházat átböngészni a megfelelő fajta megtalálásához.
2023. febr. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csukás István: Pompom meséiben.
2023. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!